Home / Aktualności / Rockstar ujawnił date premiery Red Dead Redemption 2 na PC

Rockstar ujawnił date premiery Red Dead Redemption 2 na PC

Spekulacje, które wielu z nas snuło zaraz po premierze Red Dead Redemption 2 na konsole w końcu zostały oficjalnie potwierdzone. Oczywiście kilka razy pojawiły się w międzyczasie wycieki informacji na ten temat, ale to oczywiście nie to samo co oficjalne źródło – studio Rockstar.

Kiedy więc pecetowi gracze zanurzą się w świat dzikiego zachodu wykreowany przez Rockstara? Red Dead Redemption 2 na PC pojawi się już 5 listopada, czyli dokładnie za miesiąc początkowo w sklepie Epic Games Store,  zaś w grudniu na Steama. Co więcej, DRD2 ma być również dostępne na Google Stadia,  listopadzie, o ile platforma gier Google nie opóźni się z mniej lub bardziej oczywistych powodów. 

„Dzisiaj z dumą ogłaszamy, że Red Dead Redemption 2 pojawi się na PC 5 listopada, ze specjalnymi bonusami dostępnymi dla graczy, którzy dokonają przedpremierowego zakupu za pośrednictwem Rockstar Games Launcher od 9 października”, mówi zapowiedź.

„Pierwsza gra z serii Red Dead Redemption, która pojawi się na platformie PC, Red Dead Redemption 2 na PC zawiera szereg ulepszeń graficznych i technicznych dla lepszych doznań graczy, poza nowymi misjami poszukiwania nagród, kryjówek gangów, broni i wielu innych.”

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.