Home / Peryferia / Słuchawki / ROCCAT Renga – nowe słuchawki dla pecetowych i konsolowych graczy

ROCCAT Renga – nowe słuchawki dla pecetowych i konsolowych graczy

ROCCAT Renga 02ROCCAT Renga, producent sprzętu dla graczy, przedstawił dziś nowe słuchawki w pełni kompatybilne z PC, PlayStation 4 i urządzeniami mobilnymi. Nowe słuchawki posiadają lekką i wytrzymałą konstrukcję.

Model Renga wyposażono w 50 mm neodymowe przetworniki, które poprzez odpowiednie ułożenie oferują czysty dźwięk i głębokie, potężne basy – tak ważne w grach.

Nowość od ROCCATA została zbudowana na wzmocnionej konstrukcji szkieletu dzięki czemu słuchawki są lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Na ten efekt składają się trzy elementy: wentylowane muszle, ergonomiczny pałąk oraz miękkie poduszki. Uczucie braku słuchawek, nawet podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem czy konsolą.

Pilot umieszczony na przewodzie zapewnia łatwy i szybki dostęp do ustawień poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu. Nie tylko posiadacze PC mogą cieszyć się nowymi słuchawkami ROCCAT. Renga współpracuje także z PlayStation 4, Xbox One (przy użyciu 3.5 mm złącza jack), urządzeniami mobilnymi i tabletami. Jeśli nie potrzebujemy w danej chwili mikrofonu, bo np. słuchamy muzyki z telefonu w drodze do szkoły czy pracy, możemy mikrofon obrócić, by nie przeszkadzał.

Słuchawki ROCCAT Renga będą dostępne w ostatnich dniach lutego br. w sugerowanej cenie 219 zł.

ROCCAT Renga 03ROCCAT Renga 01 ROCCAT Renga 04 ROCCAT Renga 05