Home / Peryferia / Myszki / ROCCAT Kiro – modularna mysz dla prawdziwego gracza

ROCCAT Kiro – modularna mysz dla prawdziwego gracza

ROCCAT KiroROCCAT Kiro to zaprezentowana dziś nowa modularną mysz dla graczy, którą dzięki wymiennym bocznym częściom, można w ciągu kilku chwil dostosować do prawej i lewej dłoni w zależności od potrzeb graczy.

Do myszy Kiro dołączono 4 wymienne boczne części – z dwoma przyciskami oraz płaskie. Dzięki temu gracz może od razu po wyjęciu z pudełka dostosować mysz do swoich potrzeb. Podczas projektowania myszy Kiro, ROCCAT nie szedł na żadne kompromisy.

W finalnym produkcie zastosowano: przełączniki pod przyciskami marki OMRON, wytrzymałą rolkę 2D Titan Wheel oraz unikalną, miękka w dotyku powierzchnię, stworzona przez inżynierów ROCCAT, która neutralizuje pocenie się dłoni.  

Jakość można znaleźć również w środku myszy, gdzie umieszczono precyzyjny sensor Pro-Optic R2 z natywnymi DPI na poziomie 2000, które dzięki funkcji Overdrive można podwoić do 4000. Stabilność zapewni zaawansowany procesor Turbo Core V2 32-bit MCU.

Darmowe oprogramowanie Swarm pozwoli na zmianę koloru i trybu podświetlenia w Kiro. Użytkownicy mają do wyboru 16.8 miliona barw. Oprogramowanie Swarm to część filozofii firmy ROCCAT – “Future Ready”. Pozwala ono na połączenie produktów ROCCAT w jeden system, którym gracz może zarządzać w łatwy i intuicyjny sposób z poziomu jednej aplikacji.

Światowa premiera Kiro odbędzie się 27 listopada bieżącego roku. Sugerowana cena urządzenia wyniesie 219 złotych.

ROCCAT Kiro 02 ROCCAT Kiro 01

ROCCAT Kiro 03