Home / Konsole / Rise of the Tomb Raider – wersja trial dostępna dla Xbox One

Rise of the Tomb Raider – wersja trial dostępna dla Xbox One

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider, czyli najnowsze przygody Lary Croft trafiły na platformę Microsoftu nie tak dawno temu. Z tego też względu zapewne spora część z was zastanawia się nad jej kupnem. Problem pojawia się gdy zaciekawiło nas kilka gier i nie możemy się na jedną z nich zdecydować, a na tyle właśnie mamy pieniądze.

Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku, z którego będzie można skorzystać i wypróbować grę Rise of the Tomb Raider jest wersja Trial, która umożliwi nam wypróbowanie gry i jej ew. zakup.

W związku, że instalacja zajmuje nieco ponad 20 GB i jest ona pełną wersją gry, nasz postęp w grze zostanie przeniesiony gdy ją ostatecznie zakupimy. Jeśli więc nawet po upływie testowego okresu nie będziemy jej chcieli kupić, zostawmy instalacje na dysku naszego Xbox One, gdyż przyda się ona gdy np. gra będzie w ofercie i wtedy pocieknie nam ślinka.

Jedyną w miarę negatywną wiadomością jest ta, iż testować Rise of the Tomb Raider mogli będziemy przez ok. godzinę, co może nie jest dużo, jednak da nam okazję rozeznania się w grze i przekonaniu jak wygląda ona na konsoli Xbox One.

Jeśli powyższa informacja nie zniechęciła was do instalacji, skierujcie się do Sklepu Xbox i rozpocznijcie pobieranie.