Home / Aktualności / gry / Rise of the Tomb Raider – tryb wytrzymałości dostępny od dziś

Rise of the Tomb Raider – tryb wytrzymałości dostępny od dziś

Rise of the Tomb Raider endur mode

Tryb wytrzymałości w grze Rise of the Tomb Raider, czyli przygodach pani archeolog Lary Croft jest już dostępny. Wprowadza on kilka zmian, wśród których największą jest poziom trudności zbliżony do niewykonalnego.

Dzieje się tak bowiem tryb wytrzymałości (endurance mode) wprowadza głód czy też hipotermię, będącą niczym innym jak wrażliwością na długotrwałe przebywanie na zimnie. Tak więc nie będzie nam już dane podziwianie w nieskończoność widoków (jeśli już wykończymy dzikie zwierzęta czy innych przeciwników), tym bardziej, że spora część akcji zieje się na Syberii.

Aby przetrwać, Lara musi więc skupić się na pilnowaniu wskaźnika głodu, jak również trzymać wyższą temperaturę ciała i ubierać się ciepło (żart). W trybie wytrzymałości należy więc dosyć często szukać ożywienia i ogrzewać się. To ostatnie może się również stać problematyczne, a to z powodu, że ogień nie będzie się palił w nieskończoność, lecz wymagał źródła paliwa.

Wspomniany tu tryb gry Raise of the Tomb Raider posiada swoją własną listę najlepszych graczy, w którym znajdą się najbardziej wytrzymalsi. Co więcej, tryb da Larze nowy mundurek i jest dostępny za darmo jeśli posiadacie tzw. Season Pass, lub za 10 dolarów dla wszystkich pozostałych.

Rise of the Tomb Raider endurance mode