Home / Peryferia / Klawiatury / RIPJAWS KM570 MX – producent pamięci G.SKILL atakuje klawiaturą mechaniczną

RIPJAWS KM570 MX – producent pamięci G.SKILL atakuje klawiaturą mechaniczną

ripjaws-km570-mx-01

RIPJAWS KM570 MX to najnowsza mechaniczna klawiatura od znanego producenta pamięci G.SKILL, która wyposażona została w przełączniki Cherry MX oraz szereg ciekawych rozwiązań i funkcji multimedialnych.

Wśród wartych napomnienia funkcji znalazła się pamięć pozwalającą zapisać nasze ustawienia, 7 kolorów podświetlenia (włącznie z określeniem jej jasności i prędkości efektów), przyciski kontrolujące media (w tym głośność), możliwość zapisywania makr oraz n-key rollover, funkcję anti-ghosting, częstotliwość raportowania 1000 Hz i blokadę klawiszy Windows. Przełączniki Cherry MX dostępne są jako czerwone, brązowe i niebieskie, a ich żywotność określana jest na 50 milionów uderzeń.

Klawiaturę G.SKILL RIPJAWS KM570 MX wyposażono w długi, 2 metrowy kabel w oplocie, co zwiększa jego żywotność i zapobiega zaginaniu. Dla zwiększenia ergonomiczności, producent zastosował profilowany, zakrzywiony design. 

KM570 MX dostępny jest już w sprzedaży na stronie producenta w cenie 99 dolarów i oferowana z 2 letnią gwarancją. Mamy nadzieję, że ta ciekawa klawiatura mechaniczna znajdzie się w miarę szybko w polskich sklepach.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.