Home / Aktualności / Rewelacyjna obudowa In Win 901 wkracza na rynek

Rewelacyjna obudowa In Win 901 wkracza na rynek

Firma In Win Development Inc. poinformowała, że jej najnowsza obudowa o symbolu 901 wkroczyła właśnie na rynek. Model ten należy do segmentu obudów Mini-ITX i cechuje się wyjątkowo atrakcyjnym designie i wysoką jakością zastosowanych do jej budowy materiałów.

Obudowa In Win 901 to najnowszy model tego producenta, która właśnie pojawiła się w sprzedaży. Konstrukcja ta na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko materiałami wysokiej jakości, jakie zostały użyte do jej budowy, ale także wyjątkowo atrakcyjnym i zarazem innowacyjnym designem.

Model In Win 901 posiada aluminiowy korpus, którego zewnętrzne części wykonane są ze szczotkowanego aluminium, podczas gdy boczne ścianki obudowy wykonane są z hartowanego, przyciemnionego szkła.

Poza mogącym podobać się minimalistycznym designem opisywaną obudowę firmy In Win wyróżnia 20-mm boczna przestrzeń, specjalnie zaadresowana na znajdującego się w jej wnętrzu okablowania. Ponadto użytkownicy mogą tu zainstalować kartę graficzną o długości do 300 mm, zasilacz ATX o długości do 200 mm, cooler o maksymalnej wysokości 130 mm, a także 90- oraz 120-mm wentylatory (odpowiednio na tylną oraz frontową ściankę).

Panel kontrolny znajduje się w dolnej części jednego z boków obudowy, w którego skład wchodzą dwa porty USB 3.0 oraz gniazda Jack 3,5 mm dla mikrofonu oraz zestawu słuchawkowego.

In Win 901 photo 1

In Win 901 photo 2

Źródło: Informacja prasowa

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.