Home / Recenzje / Peryferia / Repeater EDIMAX N300 Mini Wi-Fi Extender/Access Point/Wi-Fi Bridge

Repeater EDIMAX N300 Mini Wi-Fi Extender/Access Point/Wi-Fi Bridge

Testy prędkości:

Szybki test na prędkość połączenia internetowego może uzmysłowić przydatność urządzenia. Warunki były ekstremalne: karta sieciowa widziała się z pierwotnym AP na jedną kreskę a jak widać na zrzucie

krok_2

Wzmacniacz z kolei działał na niezłych 70% mocy sygnału. Z nim karta sieciowa komputera widziała się na pełen zakres (ok 90%).

 

Źródło sieciowe to Router od sieci komórkowej w technologii LTE

Przy połączeniu z samym AP:

speedtest1

Po zastosowaniu wzmacniacza:

speedtest2

Komentarz w tym przypadku jest naprawdę zbędny, choć nie sposób nie zachwycić się z ogromnego przyrostu siły sygnału. Słowem Majstersztyk!

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka oraz wygląd EDIMAX N300
  3. Parametry urządzenia
  4. Konfiguracja i tryby pracy
  5. Testy prędkości
  6. Podsumowanie

 

 

Testy prędkości: Szybki test na prędkość połączenia internetowego może uzmysłowić przydatność urządzenia. Warunki były ekstremalne: karta sieciowa widziała się z pierwotnym AP na jedną kreskę a jak widać na zrzucie Wzmacniacz z kolei działał na niezłych 70% mocy sygnału. Z nim karta sieciowa komputera widziała się na pełen zakres (ok 90%).   Źródło sieciowe to …

Ocena końcowa

Funkcje
Łatwość konfiguracji
Oprogramowanie
Ocena końcowa

Polecamy

Podsumowanie : Łatwo konfigurowalne urządzenie sieciowe, które w dziecinny sposób załata nasze martwe pola sieci Wi-fi. Także dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne zasługuje na pochwałę. Jedynym mankamentem jest praca tylko w paśmie 2,4 GHz.

Twoja ocena: 4.63 ( 2 votes)
89

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.