Home / Recenzje / Peryferia / Repeater EDIMAX N300 Mini Wi-Fi Extender/Access Point/Wi-Fi Bridge

Repeater EDIMAX N300 Mini Wi-Fi Extender/Access Point/Wi-Fi Bridge

EW-7438RPN_Mini_05_1000x1000

Do naszej redakcji dotarło ciekawe urządzenie EDIMAX N300 mini pełniące funkcję extendera-repeatera czyli wzmacniacza sygnału Wi-Fi, punktu dostępowego oraz Mostu Wi-Fi.

Każdy z nas na co dzień spotyka się z problemem zasięgu sieci Wi-Fi. Czy to w domu czy w firmie. Bywa, że w najbardziej potrzebnym miejscu zasięg naszego Router’a czy też Access Point’a uniemożliwia wygodne korzystanie z dóbr sieci Internet.

Za pomocą małego pudełeczka wpinanego w gniazdo zasilające i podłączanego do rutera, możemy wyeliminować ten problem w stosunkowo łatwy sposób. W tej niszy świetnie spisuje się przetestowany przez nas sprzęt.

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka oraz wygląd EDIMAX N300
  3. Parametry urządzenia
  4. Konfiguracja i tryby pracy
  5. Testy prędkości
  6. Podsumowanie

 

 

Do naszej redakcji dotarło ciekawe urządzenie EDIMAX N300 mini pełniące funkcję extendera-repeatera czyli wzmacniacza sygnału Wi-Fi, punktu dostępowego oraz Mostu Wi-Fi. Każdy z nas na co dzień spotyka się z problemem zasięgu sieci Wi-Fi. Czy to w domu czy w firmie. Bywa, że w najbardziej potrzebnym miejscu zasięg naszego Router’a czy też Access Point’a uniemożliwia …

Ocena końcowa

Funkcje
Łatwość konfiguracji
Oprogramowanie
Ocena końcowa

Polecamy

Podsumowanie : Łatwo konfigurowalne urządzenie sieciowe, które w dziecinny sposób załata nasze martwe pola sieci Wi-fi. Także dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne zasługuje na pochwałę. Jedynym mankamentem jest praca tylko w paśmie 2,4 GHz.

Twoja ocena: 4.63 ( 2 votes)
89

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.