Home / Gry / Free-to-play / Relacja z Mistrzostw Świata w World of Tanks 2015

Relacja z Mistrzostw Świata w World of Tanks 2015

 WGL 2015 logo

Niezwykłe wydarzenie o nazwie World of Tanks Grand Finals 2015 jest już za nami. Tegoroczne mistrzostwa świata odbywały się po raz drugi w Warszawie, która na dwa dni (25-26 kwietnia 2015) stała się najważniejszym miejscem nie tylko dla twórców gry, ale także dla tysięcy fanów, którzy kolejny raz nie zawiedli i tysiącami przybyli do EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Do walki o tytuł mistrzowski przystąpiło 12 najlepszych eSportowych drużyn w World of Tanks, które podczas pierwszego dnia Grand Finals 2015 rywalizowały w fazie grupowej. Z kolei drugiego dnia zawody weszły w decydującą fazę rozgrywek, której zwieńczeniem był niezwykle emocjonujący finał – Wielki Finał.

Nim przejdziemy do dalszej części relacji z ww. imprezy zapoznajmy się z dokładną listą drużyn, które walczyły o mistrzowski tytuł w World of Tanks, puchar Ligi Wargaming.net oraz nagrodę w wysokości 150 tys. dolarów (łączna pula nagród finansowych dla finałowej trójki to aż 300 tys. dolarów).

  • Europa – Virtus.PRO i Schoolbus,
  • USA – RUlette i eLevate
  • Chiny – Reforn i YaTo.
  • Azja – ELONG i ARETE
  • Rosja – Natus Vincere i HellRasiers
  • Zdobywcy „dzikich kart” – Kazna Kru i Santa Claus and Six Deers

Finaliści WGL 2015

 

 

1. Wstęp

2. Konferencja prasowa oraz start zawodów (pierwszy dzień)

3. Finały (drugi dzień)

4. Galeria zdjęć

5. Atrakcje dla uczestników Grand Finals 2015

6. Zakończenie

 

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.