Home / Aktualności / Rekordowe wyniki sprzedaży Assassin’s Creed Valhalla

Rekordowe wyniki sprzedaży Assassin’s Creed Valhalla

Ciekawe statystyki dotyczące wyników sprzedaży ogłosiło dziś studio Ubisoft, a dotyczyły one przyjęcia przez społeczność graczy na całym świecie gry ​​Assassin’s Creed Valhalla. Dowiadujemy się z niego, że tytuł ten sprzedał się w pierwszym tygodniu w większej liczbie egzemplarzy niż jakakolwiek inna gra Assassin’s Creed sprzedana w tym samym okresie. W samym październiku sprzedano na całym świecie 155 milionów kopii tej właśnie gry. 

Jest to również najlepiej sprzedająca się premiera Ubisoft na PC w historii, napędzana rekordowymi wynikami sprzedaży z Ubisoft Store. Oprócz wiadomości Ubisoft udostępnił niektóre statystyki graczy.

Od czasu premiery Valhalli, gracze pokonali ponad 4 miliony kilometrów i od premiery odblokowali ponad 55 milionów budynków. Gracze wygrali także ponad 3,5 miliona gier w kości Orlog, a ponad 1,8 miliona graczy wygrało przynajmniej jedną grę w piciu od czasu premiery.

Assassin’s Creed Valhalla jest obecnie dostępna na Xbox Series X / S, konsolach Xbox One, PS5, PS4, w Epic Games Store i Ubisoft Store, a także na Stadia, Amazon Luna i Ubisoft +. Mając na uwadze tak szeroki zakres dystrybucji oraz obecną sytuację, w której wiele osób pozostaje w domach, takie statystyki nie powinny nikogo dziwić. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.