Home / Reklama w portalu Tech Dice

Reklama w portalu Tech Dice

Reklama TD2Portal internetowy techdice.com to nowoczesne i dynamiczne medium, zupełnie nowa jakość wśród serwisów internetowych. Cechuje go wysoka jakość informacji a jednocześnie przyjazna dla oka grafika oraz prosty układ nawigacji na stronie.

Portal bardzo szybko zyskuje na popularności dzięki nietypowemu doborowi tematyki, w tym na portalach społecznościowych.Z dnia na dzień odwiedza go coraz więcej użytkowników. Zespół redakcyjny tworzą ludzie z dużym doświadczeniem medialnym i specjalistycznym, co sprawia, że odbiorcy otrzymują rzetelne informacje, podane w przystępnej formie.Miesięcznie doświadczamy ponad. 17 tyś. wyświetleń strony a nasz portal odwiedza ponad 10 tys. unikalnych użytkowników. Oglądalność naszego serwisu sukcesywnie rośnie, co bardzo nas cieszy mając na uwadze wysiłek jaki wkładamy w jakość prezentownych informacji czy recenzji.


Pod adresem techdice.com działa również forum internetowe na którym można znaleźć ciekawe informacje oraz zadać pytania na dręczące nas problemy. Na forum działa także sekcja informacji o najciekawszych promocjach w polskich sklepach także tych internetowych.

Portal sukcesywnie odnotowuje zwiększającą się oglądalność, która wzrosła w ostatnich miesiącach z 10 do prawie 15 tys. unikalnych użytkowników (22 tys. wyświetleń strony) miesięcznie. Przekłada się to na ok. 150 tyś. unikalnych użytkowników rocznie.


Kampania reklamowa


Państwo decydują o wyglądzie, przebiegu i kosztach kampanii reklamowej. Na życzenie Klienta nasz zespół przygotuje baner reklamowy, uwzględniający wszelkie sugestie, a także dostosujemy dostarczoną reklamę do potrzeb portalu (ceny ustalane indywidualnie z klientem).

Co ważne możliwe jest określenie miejsca wyświetlania reklam w tym poszczególnych kategorii czy miejsca. To pomoże precyzyjnie trafić w zainteresowania odbiorców odnośnie produktu jaki będą państwo promować.Proste banery (logo + treść) wykonamy dla Państwa nieodpłatnie. Jednostkowa cena reklamy i koszt dotarcia do kilku tysięcy osób są jednymi z najniższych spośród wszystkich mediów elektronicznych. Za treść ogłoszeń i reklam odpowiada zleceniodawca.


Reklamy tekstowe są alternatywną i tańszą formą reklamy zarówno danej strony jak i konkretnego produktu. Reklama tego typy także jak reklama banerowa może być umieszczana zarówno na stronie głównej jak i podstronach. Dotyczy to artykułów zwykłych oraz sponsorowanych.


Reklama rozliczana na czas emisji
Dzięki reklamie rozliczanej na pełne tygodnie lub miesiące odsłon, mają Państwo pewność, że reklama będzie widoczna, w wybranym okresie, na wybranych przez państwa stronach naszego portalu. Pozwala to dopasować przekaz marketingowy do profilu danego serwisu oraz gwarantuje wielokrotny kontakt naszych odbiorców z Państwa produktem bądź usługą.

Oferty promocyjne


W pewnych okresach portal Tech Dice jest w stanie udzielać rabatów na wybrane usługi reklamowe w tym bannery umieszczane na stronie. W szczególnych przypadkach jesteśmy także skłonni do negocjacji cen poza okresem promocyjnym lecz zastrzegamy sobie prawo do jej odmówienia.


W przypadku większej ilości zamówień mogą zostać udzielone rabaty. Dotyczy to głównie choć nie tylko artykułów sponsorowanych (rabaty udzielane od ilości 5 artykułów, które można zamówić z wyprzedzeniem). W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.

Artykuły sponsorowane

Cena

 
Artykuł sponsorowany przygotowany przez redakcję (uwzględniając test, przygotowanie artykułu, jego publikację, link do strony klienta i 30 dniowa promocja na stronie głównej – baner

370 zł

 
Artykuł sponsorowany dostarczony przez klienta (publikacja, link do strony)

245 zł

 
Artykuł sponsorowany dostarczony przez klienta (publikacja, link do strony)

145 zł

 
Promowanie artykułu na stronie głównej (dodatkowa promocja artykułu -banner z odnośnikiem do artykułu i 30 dniowy okres promowania)

27 zł

 
Test produktu i napisanie artykułu na stronę klienta

od 300 zł

 
Bannery reklamowe graficzne

Cena za tydzień

Cena za miesiąc

120 x 600 px  (strona główna)

21 zł

59 zł

160 x 600 px (strona główna)

20 zł

60 zł

250 x 250 px (strona główna)

12 zł

34 zł

125 x 125 px (strona główna sidebar boczny)

9 zł

22 zł

750 x 100 px (strona główna i podstrony – banner górny lub dolny)

17 zł

57 zł

750 x 200 px (podstrony – banner dolny lub dół strony głównej pod recenzjami)

14 zł

47 zł

750 x 300 px (podstrony – banner dolny)

17 zł

57 zł

600 x 100 px (artykuł – banner górny lub dolny do wyboru)

12 zł

37 zł

300 x 250 px (strona główna sidebar boczny)

18 zł

62 zł

160 x 600 px (podstrony nad artykułem)

19 zł

52 zł

160 x 600 px (podstrona nad artykułem)

15 zł

40 zł

300 x 250 px (podstrony sidebar boczny)

14 zł

35 zł

Bannery reklamowe tekstowe    
120 x 60 px (strona główna)

7 zł

22 zł

120 90 px (strona główna)

8 zł

23 zł

120 x 60 px (podstrona)

5 zł

13 zł

120 90 px (podstrona)

5 zł

17 zł

 

Aktualny Cennik uslug Tech Dice 10-06-19

Zamów teraz

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*