Home / Aktualności / REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

 

Podsumowanie

Radio internetowe Regent i350s marki Ferguson, które przyszło nam recenzować, to do dosyć wszechstronny “kombajn” łączący tradycyjne radio FM, przyszłościowe DAB oraz obecne internetowe. Do całości szczęścia producent dołożył łączność Bluetooth oraz sterowanie z poziomu aplikacji. Wisienką na torcie jest dobra jakość dźwięku, na co składa się dziura basowa z tyłu urządzenia oraz zastosowanie elementu z drewna, dzięki czemu radio zyskuje też na walorach estetycznych. 

Wiele pozytywów nie oznacza, że produkt tu opisany nie ma wad. Jednym z mankamentów był pojawiający się komunikat o aktualizacji aplikacji AirControl. Aplikacja informowała o dostępnym update, a gdy się na niego zdecydowaliśmy, otrzymywaliśmy informację, że używana przez nas aplikacja jest aktualna i nie potrzebuje aktualizacji. Tutaj po kliknięciu na OK, następowało wyjście z aplikacji. 

Produktowi Fergusona zdarzyło się też raz zgubić sieć i mieć problemy z ponownym się do niej połączeniem. Problem ten co prawda pojawił się raz czy dwa, ale jesteśmy pewni, że tą niedogodność uda się wyeliminować przy pomocy aktualizacji oprogramowania.

Ogólnie uważamy, że Regent i350s to solidny produkt, który bez problemu przyjmie się na rynku z uwagi na funkcje, jakość dźwięku i niewygórowaną cenę. Podczas testów z przyjemnością odkrywaliśmy kolejne funkcje, w które ten odbiornik został wyposażony, czego przykładem było sparowanie asystenta Amazon Alexa, dzięki czemu zyskał on wyjątkową jakość dźwięku. 

Z uwagi na przeważającą ilość zalet nad wadami, mamy przyjemność przyznać rekomendację redakcji Tech Dice a samemu produktowi 4,5 gwiazdki.

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

  Podsumowanie Radio internetowe Regent i350s marki Ferguson, które przyszło nam recenzować, to do dosyć wszechstronny “kombajn” łączący tradycyjne radio FM, przyszłościowe DAB oraz obecne internetowe. Do całości szczęścia producent dołożył łączność Bluetooth oraz sterowanie z poziomu aplikacji. Wisienką na torcie jest dobra jakość dźwięku, na co składa się dziura basowa z tyłu urządzenia oraz …

Ocena końcowa

Jakość wykonania
Jakość dźwięku
Łatwość obsługi
Oferowane funkcje
Cena

Dobry zakup

Podsumowanie : Radio, które potrafi pozytywnie zaskoczyć jakością wykonania, dźwięku oraz oferowanymi funkcjami.

Twoja ocena: 3.45 ( 3 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.