Home / Aktualności / REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

Wygląd

Profesjonalne opakowanie pozwala mieć nadzieję, że z “głównym daniem” będzie równie dobrze. Także i tutaj firma Ferguson stanęła na wysokości zadania i zastosowała materiały najwyższej jakości, w tym drewno – jest to z pewnością duży plus.

Kolejnym zaskoczeniem jest bass reflex, czyli efektowna dziura basowa z tyłu urządzenia, która sprawia, że muzyka nie brzmi jak to często bywa w uboższych urządzeniach, “płasko”. Patrząc od tyłu Regent i350s zauważymy gniazdo USB służące do odtwarzania muzyki z pendrive czy dysku zewnętrznego (obsługiwane formaty to mp3, wma oraz wav), a także gniazdo AUX do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku takiego jak smartfon czy tablet, ponad oczywiste gniazdo jack 3,5mm do podłączenia słuchawek.

W tym miejscu należy się również mały plusik Fergusonowi, a to z uwagi na zastosowanie AUX-a pomimo obecności Bluetooth-a (skorzystają na tym starsze urządzenia nie wspierające tej ostatniej technologii). Nie mogło też zabraknąć tradycyjnej, wysuwanej anteny, dzięki której zbieranie stacji naziemnych nie stanowi dla 350-tki żadnego problemu.

Kolorowy ekran zastosowany w tym modelu stanowi także mocną stronę całej konstrukcji, podobnie jak dobrze rozmieszczone i opisane przyciski z przodu urządzenia czy intuicyjna obsługa. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie funkcji wyciszania radia, ukrytą pod pokrętłem głośności (aby wyciszyć należy pokrętło wcisnąć). Także poruszanie się po menu za pomocą pokrętła jest jak najbardziej trafione, z uwagi na sytuację kiedy to bardziej poręczny pilot nam się przypadkiem zagubi.

Radio jak wspominaliśmy na wstępie w atrakcyjny wizualnie i praktyczny sposób łączy ze sobą drewno, plastik i metal (osłona głośników). Rozmiar urządzenia jest jak najbardziej na miejscu, a jego nieco większa waga jest co najmniej zrozumiała z uwagi na rozmiary, materiały oraz jakość dźwięku. 

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

Wygląd Profesjonalne opakowanie pozwala mieć nadzieję, że z “głównym daniem” będzie równie dobrze. Także i tutaj firma Ferguson stanęła na wysokości zadania i zastosowała materiały najwyższej jakości, w tym drewno – jest to z pewnością duży plus. Kolejnym zaskoczeniem jest bass reflex, czyli efektowna dziura basowa z tyłu urządzenia, która sprawia, że muzyka nie brzmi …

Ocena końcowa

Jakość wykonania
Jakość dźwięku
Łatwość obsługi
Oferowane funkcje
Cena

Dobry zakup

Podsumowanie : Radio, które potrafi pozytywnie zaskoczyć jakością wykonania, dźwięku oraz oferowanymi funkcjami.

Twoja ocena: 3.45 ( 3 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.