Home / Aktualności / REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

Już sam wygląd pudełka daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z produktem flagowym, co zostaje dodatkowo potwierdzone po jego otwarciu. Odbiornik jest dobrze zabezpieczony, a w zestawie znajdziemy wszystko potrzebne do jego uruchomienia (na rynku jest nadal sporo urządzeń z informacją “baterie do kupienia osobno”).

Poza samym radiem i pilotem (z bateriami), kupujący otrzymuje także kabelek AUX do podłączenia smartfona czy tabletu oraz instrukcję obsługi w języku polskim i angielskim. Miłym zaskoczeniem jest  to, że głównym językiem jest polski, zaś w dalszej części znajduje się angielskojęzyczna instrukcja użytkownika. 

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

Już sam wygląd pudełka daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z produktem flagowym, co zostaje dodatkowo potwierdzone po jego otwarciu. Odbiornik jest dobrze zabezpieczony, a w zestawie znajdziemy wszystko potrzebne do jego uruchomienia (na rynku jest nadal sporo urządzeń z informacją “baterie do kupienia osobno”). Poza samym radiem i pilotem (z bateriami), kupujący otrzymuje …

Ocena końcowa

Jakość wykonania
Jakość dźwięku
Łatwość obsługi
Oferowane funkcje
Cena

Dobry zakup

Podsumowanie : Radio, które potrafi pozytywnie zaskoczyć jakością wykonania, dźwięku oraz oferowanymi funkcjami.

Twoja ocena: 3.45 ( 3 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.