Home / Aktualności / REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

REGENT I350S – Flagowy cyfrowy odbiornik radiowy Ferguson

Pomimo dużej popularyzacji cyfrowych odbiorników radiowych w motoryzacji, środowisko domowe nadal z pewnych względów opiera się postępowi tej formy przekazu sygnału. Po części nie ma się temu zbytnio co dziwić, gdyż przejście na cyfrową telewizję również zajęło sporo czasu. Niemniej przysłowie „lepiej późno niż wcale”, wydaje się być tu jak bardziej na miejscu.

Do naszej redakcji trafiło wielofunkcyjne radio cyfrowe marki Ferguson o oznaczeniu REGENT i350s. Dlaczego wielofunkcyjne? Ano choćby dlatego, że poza możliwością słuchania typowego radia FM do dyspozycji mamy cyfrowe radio DAB i DAB+ oraz co najważniejsze radio internetowe. Te ostatnie jest istotne z uwagi na fakt, iż większość jeśli nie wszystkie szanowane rozgłośnie radiowe publikują swoje audycje w internecie. 

Wygląda na to, że Ferguson bardzo przemyślał swój produkt pomimo tego, że na rynku jest wiele odbiorników DAB/DAB+, tak tych oferujących słuchanie stacji internetowych z pewnością mniej. Po drugie jeśli już są, to albo nie oferują satysfakcjonującej jakości dźwięku, albo nie oferują połączenia Bluetooth, dzięki któremu możemy przesyłać muzykę np. ze smartfona.

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

Pomimo dużej popularyzacji cyfrowych odbiorników radiowych w motoryzacji, środowisko domowe nadal z pewnych względów opiera się postępowi tej formy przekazu sygnału. Po części nie ma się temu zbytnio co dziwić, gdyż przejście na cyfrową telewizję również zajęło sporo czasu. Niemniej przysłowie „lepiej późno niż wcale”, wydaje się być tu jak bardziej na miejscu. Do naszej …

Ocena końcowa

Jakość wykonania
Jakość dźwięku
Łatwość obsługi
Oferowane funkcje
Cena

Dobry zakup

Podsumowanie : Radio, które potrafi pozytywnie zaskoczyć jakością wykonania, dźwięku oraz oferowanymi funkcjami.

Twoja ocena: 3.45 ( 3 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.