Home / Aktualności / gry / Red Dead Redemption 2 już na jesieni 2017 roku na konsole

Red Dead Redemption 2 już na jesieni 2017 roku na konsole

red-dead-redemption-2

Twórca niekwestionowanego hitu Grand Theft Auto studio Rockstar poinformowało właśnie o pracach nad grą Red Dead Redemption 2, tytułem mającym być trzecią grą z tej serii i mającej rozgrywać się w centrum niewybaczającej Ameryki. 

Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat samej gry poza domniemaniami, które można wysnuć patrząc na powyższe zdjęcie czyli, że bohaterem najprawdopodobniej będzie znany z serii John Marston. Co by nie było rąbka tajemnicy Rockstar ma uchylić już  jutro tj. 20 października.

Red Dead Redemption 2 ma oferować nie tylko tryb dla pojedynczego gracza ale również opcję gry wieloosobowej, zapewne podobnej do tej z GTA V. Sama gra pojawi się na jesieni 2017 roku na PlayStation 4 i Xbox One, z wersją na PC stojącą pod znakiem zapytania. Niemniej jednak pecetowcy nie poddają się, czego dowodem ma być szumnie rozpoczęta petycja do Rockstara. Gry tego studia zwykły pojawiać się na platformie Steam z dosyć długim opóźnieniem na PC, jednak mamy nadzieję, że tym razem tak długo nie będziemy musieli czekać.

A co wy sądzicie o RDR 2? Czy też z niecierpliwością czekacie na grę i wszelkie informacje z nią związane?

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.