Home / Aktualności / Recenzja słuchawek gamingowych Tt eSPORTS SHOCK PRO RGB

Recenzja słuchawek gamingowych Tt eSPORTS SHOCK PRO RGB

Do naszej redakcji trafiły właśnie gamingowe słuchawki eSport Shock Pro RGB od firmy Thermaltake. W uzupełnieniu producent przysłał nam na nie stojak Hyperion, który spowoduje, że pomiędzy sesjami w grach, nie będą one leżały – w końcu stylowe słuchawki zasługują na stylowe przechowywanie.

Jak widać po przykładzie testowanych przez nas peryferiów, producenci idą pełną parą w kierunku podświetlenia RGB. Także i tu mamy z nim do czynienia, na co wskazuje już sama nazwa. Zastosowanie podświetlenia w tego typu produkcie usatysfakcjonuje pewną grupę odbiorców, dla innej zaś będzie zbędnym dodatkiem z uwagi na to, iż jeśli wykorzystamy słuchawki do osobistej przyjemności, najwyżej domownicy lub odwiedzający nas znajomi zauważą ów dodatek. 

Elementami, które będziemy rozpatrywać w niniejszej recenzji będą poza walorami estetycznymi, jakość dźwięku i mikrofonu czy komfort użytkowania. 

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka i dane techniczne 
  3. Testy
  4. Podsumowanie

Do naszej redakcji trafiły właśnie gamingowe słuchawki eSport Shock Pro RGB od firmy Thermaltake. W uzupełnieniu producent przysłał nam na nie stojak Hyperion, który spowoduje, że pomiędzy sesjami w grach, nie będą one leżały – w końcu stylowe słuchawki zasługują na stylowe przechowywanie. Jak widać po przykładzie testowanych przez nas peryferiów, producenci idą pełną parą …

Ocena końcowa

Jakość dźwięku
Ergonomia
Funkcje
Jakość wykonania
Ocena ogólna

Polecamy

Podsumowanie : Budżetowe słuchawki, które mimo kilku mankamentów można z pewnością polecić.

Twoja ocena: 4.6 ( 1 votes)
75

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.