Home / Aktualności / Reaper of Recipes – kulinarny konkurs Blizzard dla fanów Diablo III

Reaper of Recipes – kulinarny konkurs Blizzard dla fanów Diablo III

Reaper of Recipes kunkurs Blizzard
Reaper of Recipes to jak można przypuszczać coś związanego z najnowszym dodatkiem do gry Diablo III Reaper of Souls. Jednak w przeciwieństwie do gry nie będziemy musieli nikogo wykańczać lecz wykazać się pomysłowością kulinarną.

Reaper of Recipes – nieziemskie przepisy kulinarne

Sponsorowany przez Blizzard Entertaiment a przeprowadzony przez jeden z zagranicznych blogów kulinarnych konkurs pozwala graczom (i nie tylko) stworzyć potrawy kulinarne z myślą przewodnią Reaper of Souls.

Aby wziąć udział w Reaper od Recipes należy przesłać swój przepis w języku angielskim inspirowany wspomnianym wyżej dodatkiem do Diablo III na adres RecipeChallenge@blizzard.com

Przepis powinien nie tylko współgrać z Reaper of Souls, lecz również smakować. Przepisy będą oceniane przez  Kierstin (@kierpanda) z blogu Eat Game Live, krórzy przygotują owy przepis, zrobią zdjęcie oraz umieszczą je na swojej stronie internetowej.

Zwycięzcy konkursu kulinarnego Reaper od Recipes otrzymają w nagrodę w postaci unikalnych przedmiotów w grze Diablo III jak również wyróżnienie na Battle.net.

Co więcej najlepszy przepis może również liczyć na gry Diablo III oraz Diablo III: Reaper of Souls w edycji kolekcjonerskiej, jak również kopie książek Book of Cain i Book of Tyrael.

Nieźle, prawda? Zapoznajcie się z wymaganiami, które podajemy poniżej i prześlijcie swój przepis na podany adres RecipeChallenge@blizzard.com przed 11 maja 2014.

Na koniec podajemy kryteria oceny waszych przepisów kulinarnych:

1. Odzwierciedlenie motywu Diablo III

2. Kreatywność / Oryginalność

3. Smak