Home / Konsole / Razer Wildcat – kolejny drogi kontroler dla Xbox One

Razer Wildcat – kolejny drogi kontroler dla Xbox One

razer-wild-cat-controller5

Razer Wildcat czyli kontroler klasy premium dla konsoli Xbox One wydaje się podążać tropem kontrolera Elite dal tej konsoli, który zaprezentował niedawno Microsoft.

Mający się również jak w przypadku Elite przypodobać zawodowym graczom konktoler Razera, ma według niego nadawać się idealnie na turnieje, a to za sprawą materiałów z jakich został wykonany, dwóch wyjmowanych spustów z tyłu, możliwej blokady spustów czy cztero przyciskowego panelu sterującego m.in. głośnością.

Jak się dowiadujemy Razer Wildcat umożliwiać ma zaprogramowanie dosłownie każdego przycisku, dopasowując się tym samym do każdego gracza. Podążając za dopasowywaniem, to warto napomnieć, że kontroler ten jest aż o 20 procent lżejszy od standardowego, a dzięki aluminium stosowanym również w samolotach (Razer zastosował je do tylnych przycisków), wzmocnione przez węglem stal (analogowe gałki), powinien on wytrzymać dosłownie wszystko w rękach graczy.

Zielone motywy kontrolera Razer Wildcat doskonale komponować się będą z konsolą Xbox One, tak jak jego cena wynosząca 150 dolarów (tak tyle samo co kontroler Elite Microsoftu). Dlazainteresowanych spieszymy z informacją, że Razer rozpocznie sprzedaż tego gadżetu już w październiku.

 razer-wild-cat-controller3razer-wild-cat-controller4  razer-wild-cat-controller1razer-wild-cat-controller2