Home / Aktualności / Razer Taipan – stylowa, śnieżno-biała mysz dla graczy

Razer Taipan – stylowa, śnieżno-biała mysz dla graczy

Firma Razer zaprezentowała swoją najnowszą mysz dla graczy o nazwie Taipan. Model ten utrzymany jest w zimowo, biało-czarnej kolorystyce i minimalistycznym, stylowym designie. Ponadto tradycyjnie dla wyrobów tej marki cechują ją wysokiej jakości, nowoczesne podzespoły.

Razer Taipan to najnowsza mysz komputerowa tego producenta adresowana do graczy. W modelu tym jej producent zastosował laserowy sensor (4G) o czułości aż 8200 DPI. Ważną cechą ww. myszki jest fakt, iż dedykowana jest ona zarówno dla lewo- jak i praworęcznych graczy, co umożliwia jej ergonomiczny, uniwersalny kształt.

Jak deklaruje producent dzięki powyższym cechom nawet wielogodzinne granie w gry nie powinno być meczące dla użytkowników myszy Razer Taipan. Długość przewodu wyposażonego w specjalny oplot (lepsza wytrzymałość kabla) wynosi 2,1 m. Z kolei rozmiary modelu Taipan wynoszą 124 x 63 x 36 mm przy wadze około 95 g.

Tradycyjnie dla firmy Razer logo znajdujące się na obudowie opisywanej w niniejszej wiadomości myszce jest podświetlane za pomocą diod LED, które w tym przypadku emitują światło o białej barwie.

Mysz Razer Taipan posiada także 9 programowalnych przycisków oraz oferuje współpracę z oprogramowaniem Razer Synapse, dzięki czemu możemy zapisać nasze ustawienia klawiszy w tzw. chmurze.

Na sprzedaży myszka ta ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Jej sugerowana cena detaliczna wynosić ma w zależności od rynku 79,99 dolarów lub 79,99 euro.

Razer Taipan 01

Razer Taipan 02

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.