Home / Aktualności / Razer niczym Imperium z Gwiezdnych Wojen atakuje klawiaturą, myszką i podkładką w edycji Stormtrooper

Razer niczym Imperium z Gwiezdnych Wojen atakuje klawiaturą, myszką i podkładką w edycji Stormtrooper

Razer, wiodąca na świecie marka dla graczy, wprowadza na rynek specjalny komplet urządzeń peryferyjnych, których wygląd zainspirowali imperialni szturmowcy ze świata Gwiezdnych Wojen. W skład nowej kolekcji wchodzą: mechaniczna klawiatura BlackWidow Lite, bezprzewodowa myszka Atheris oraz gamingowa podkładka Goliathus Extended. Wszystkie one są teraz dostępne w stylowej, biało-czarnej edycji Stormtrooper.

Klawiatura BlackWidow Lite i bezprzewodowa mysz Atheris zostały stworzone z myślą o wydajności i doskonale sprawdzają się zarówno w biurze, jak i domu. Zestaw uzupełnia podkładka Goliathus Extended, która dzięki dużej powierzchni jest idealna do długich sesji pracy oraz grania.

Dla miłośników Gwiezdnych Wojen nowy zestaw urządzeń z motywem szturmowców, to niezbędne dopełnienie każdego zestawu komputerowego. Odkryj całą rodzinę produktów Star Wars: www.razer.com/campaigns/stormtrooper.

 

Razer BlackWidow Lite (cicha klawiatura mechaniczna) – Stormtrooper Edition

BlackWidow Lite wyposażono w gamingowe, mechaniczne przełączniki Razer Orange, o cichej charakterystyce pracy. Dzięki dołączonym podkładkom typu O-ring oraz indywidualnie podświetlanym (na biało) przyciskom, klawiaturę można dostosować do własnych preferencji. Górną pokrywę klawiatury w edycji Stormtrooper ozdobiono grafiką inspirowaną szturmowcami, zaś na klawiszu Esc umieszczono symbol Imperium. Całość uzpełnia biało-czarny kabel w oplocie. Cena została ustalona na niecałe 110 euro.

 

 

Razer Atheris (myszka bezprzewodowa) – Stormtrooper Edition

Razer Atheris to niewielka mysz bezprzewodowa, wyróżniająca się stabilnością sygnału oraz możliwością ciągłej pracy do 300 godzin* za pośrednictwem łączości bezprzewodowej 2,4 GHz lub Bluetooth. Nowa edycja Stormtrooper to staranne połącznie kultowego hełmu szturmowca i ergonomicznego kształtu myszki Atheris. Cena tej myszki to bez mała 70 euro.

 

Goliathus Extended Gaming (podkładka pod mysz) – Stormtrooper Edition

Goliathus – najlepiej sprzedająca się miękka podkładka Razera dla graczy – zapewnia szybkość i precyzję dzięki gładkiemu i gęstemu splotowi włókien zoptymalizowanemu pod kątem wszystkich ustawień czułości i typów sensorów myszek. Przenośna podkładka została wyposażona także w antypoślizgowy gumowy spód. Na powierzchni edycji Stormtrooper znalazła się grafika przedstawiająca grupę szturmowców. Za taką podkładkę przyjdzie nam zapłacić prawie 40 euro.

 

Nowa kolekcja Razer Stormtrooper Edition jest dostępna od 3 maja 2019 w sklepie Razer.com i u wybranych sprzedawców w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.