Home / Aktualności / Razer Blade 15 z ekranem OLED QHD 240 Hz wkrótce w sprzedazy

Razer Blade 15 z ekranem OLED QHD 240 Hz wkrótce w sprzedazy

Jeśli dużo pracujesz w podróży lub pałasz się mobilnym graniem, to z pewnością stawiasz na wyświetlacze z wysoką wartością odświeżania obrazu. Do takich z pewnością należeć będzie ten zastosowany w nowym modelu laptopa Razer Blade 15 z ekranem OLED QHD 240 Hz, który wkrótce będzie dostępny w sprzedaży, a dokładnie w czwartym kwartale tego roku. Niespotykany wcześniej w laptopach gamingowych wyświetlacz zapewnia jaśniejsze i żywsze kolory przy prawdziwie  esportowej częstotliwości odświeżania – są to cechy jakich nie ma żaden obecny teraz na rynku laptop. W połączeniu z procesorem Intel Core i9-12900H 12. generacji i kartą graficzną NVIDIA RTX 3070 Ti do laptopów, nowy Blade 15 staje się oczywistym wyborem zarówno dla graczy, jak i twórców.

Gry i treści wideo poruszają się szybko, a czas reakcji panelu wynosi 1 ms, dzięki czemu użytkownicy nie muszą wybierać między dokładnością kolorów a szybkością. Unikalny nowy wyświetlacz OLED osiągnie typową jasność 400 nitów z pokryciem 100% kolorów DCI-P3, zapewniając ostry i wyraźny obraz idealny do różnych funkcji, w tym edycji zdjęć i wideo, oglądania filmów lub grania w gry AAA.

Nowy Blade 15 jest wyposażony w najwyższej jakości rozwiązania pamięci masowej, takie jak 32 GB pamięci RAM DDR5 i 1 TB SSD z dodatkowym gniazdem M.2 zapewniającym dodatkowe miejsce na dysk. Podobnie jak reszta rodziny Blade, ma również sprawdzoną aluminiową obudowę frezowaną CNC, laserowo wycinane maskownice głośników i wszechstronne opcje podłączeń z Thunderbolt  4, USB-C, USB-A, pełnowymiarowym czytnikiem kart SD i portem HDMI. Nowy OLED Blade 15 będzie konkurencyjny cenowo w porównaniu z innymi podobnymi konfiguracjami Blade 15. Dostępny na stronie Razer.com, w sklepach Razer Stores oraz autoryzowanych sprzedawców będzie sprzedawany w cenach ok. 3500 dolarów a więc nie mało.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.