Home / Peryferia / Klawiatury / Razer BlackWidow X Chroma – czyli zaawansowana klawiatura o wielu twarzach

Razer BlackWidow X Chroma – czyli zaawansowana klawiatura o wielu twarzach

3. Oprogramowanie i instalacja

 

Oczywiście tak zaawansowana klawiatura dla graczy nie mogłaby nie mieć dedykowanego jej oprogramowania do personalizacji ustawień, zapisu makr itp. Model BlackWidow X Chroma współpracuje z aplikacja Razer Synapse, która oferuje następujące możliwości (zdjęcia i opis prezentujemy poniżej).

Razer BlackWidow X Chroma software 02

Sekcja Keyboard – Customize umożliwia nam zapisanie do 15 profili dla jednej kombinacji klawiszy typu Fn+1, co przy ilości kombinacji od Fn+0 do Fn+9 daje nam aż 150 indywidualnych ustawień!

Razer BlackWidow X Chroma software 03

Z kolei w sekcji Keyboard – Lighting możemy suwakiem płynnie zmieniać stopień podświetlenia klawiszy, a także wybrać jeden z ośmiu profili podświetlenia od Custom po Ripple lub wyłączyć je całkowicie. W działaniu ustawienia te prezentujemy na następnej stronie niniejszej recenzji w sekcji Wrażenia z użytkowania.

Razer BlackWidow X Chroma software 04

W zakładce Keyboard – Gaming Mode możemy za zablokować klawisz Windows oraz kombinację klawiszy Alt+Tab i Alt+F4, indywidualnie dla każdego z profili.

Razer BlackWidow X Chroma software 05

Ilość ustawie Makr w sekcji Macros bije wszelkie rekordy, bowiem możemy ich zapisać aż 612!

Razer BlackWidow X Chroma software 06

Razer BlackWidow X Chroma software 07

Najbardziej wymagający gracze z pewnością docenią dodatkowe możliwości jakie niosą ze sobą aplikacje Chroma Apps oraz Stats, których możliwości prezentujemy na powyższych oraz poniższych screenach.

Razer BlackWidow X Chroma software 08

Razer BlackWidow X Chroma software 09

Razer BlackWidow X Chroma software 010

Razer BlackWidow X Chroma software 011

Razer BlackWidow X Chroma software 013

Razer BlackWidow X Chroma software 012

 

 

 

 

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Oprogramowanie i instalacja
  4. Wrażenia z użytkowania
  5. Podsumowanie

 

 

3. Oprogramowanie i instalacja   Oczywiście tak zaawansowana klawiatura dla graczy nie mogłaby nie mieć dedykowanego jej oprogramowania do personalizacji ustawień, zapisu makr itp. Model BlackWidow X Chroma współpracuje z aplikacja Razer Synapse, która oferuje następujące możliwości (zdjęcia i opis prezentujemy poniżej). Sekcja Keyboard – Customize umożliwia nam zapisanie do 15 profili dla jednej kombinacji …

Ocena końcowa

Wygląd
Jakość wykonania
Jakość podświetlenia
Możliwości
Cena

Twoja ocena: 4.2 ( 3 votes)
89

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.