Home / Peryferia / Klawiatury / Razer BlackWidow X Chroma – czyli zaawansowana klawiatura o wielu twarzach

Razer BlackWidow X Chroma – czyli zaawansowana klawiatura o wielu twarzach

2. Wygląd zewnętrzny

 

Razer BlackWidow X Chroma to marzenie niejednego gracza, która adresowana jest do tych użytkowników dla których priorytetem są oferowane przez dany produkt możliwości, prestiż marki oraz jego jakość wykonania, a na dalszej pozycji jest cena samego towaru. W opakowaniu poza klawiaturą odnajdziemy wielojęzykową instrukcję obsługi, dwie naklejki z logo Razer, a także zieloną karteczkę z podziękowaniami od producenta za zakup jego produktu.

Razer RZ03-01760200-R3M1 small BOX

Razer RZ03-01760200-R3M1 small BOX 02

Razer RZ03-01760200-R3M1 - instrukcja obsługi

 

Jak już wspomnieliśmy w poprzednim akapicie klawiaturę Razer BlackWidow X Chroma cechuje stylistyczny minimalizm pozbawiony zbędnych udziwnień czy dodatków, “ograniczając się” do kompaktowych rozmiarów metalowej obudowy, podświetlanych klawiszy z możliwością ich zaprogramowania, podświetlanego logo Razer czy możliwości poprowadzenia przewodu posiadającego wytrzymały, materiałowy oplot, w jednym z trzech kierunków.

Razer BlackWidow X Chroma 01

Z kolei na niniejszej fotografii możemy zobaczyć jak wygląda w pełnej krasie od spodu bohaterka niniejszej recenzji wraz ze wspomnianym powyżej przewodem oraz pozłacaną końcówką złącza USB.

Razer BlackWidow X Chroma 02

W tym miejscu przejdziemy do dokładniejszego opisu wyglądu modelu BlackWidow X Chroma, tak by w miarę możliwości jak najdokładniej przybliżyć Wam prezentowaną tu klawiaturę.

Na pierwszy “ogień” idzie widok od góry na całą klawiaturę z wyłączonym oraz z aktywnym podświetleniem. Ze względu na budowę przełączników oraz typ klawiszy (pełne, non-flat) możemy zaobserwować z tyłu klawiszy wyraźniej “wylewające się” podświetlenie, które daje w nocy przy niewielkim lub całkowicie wyłączonym oświetleniu, całkiem przyjemny dla oczu efekt. 

Razer BlackWidow X Chroma 03

Razer BlackWidow X Chroma 04

 

Poniżej przedstawiamy zaś widok od przodu, od tyłu oraz z obu boków klawiatury.

Razer BlackWidow X Chroma 05

Razer BlackWidow X Chroma 06

 

 

Razer BlackWidow X Chroma 07

Razer BlackWidow X Chroma 08

Z kolei tak wygląda klawiatura, gdy wysuniemy zainstalowane z tyłu klawiatury nóżki.

Razer BlackWidow X Chroma 09

Bliższe spotkanie z przełącznikami Razer Green Switch. Przy okazji możemy się lepiej przyjrzeć górnej, metalowej obudowie klawiatury.

Razer BlackWidow X Chroma 010

Razer BlackWidow X Chroma 011

Na końcu serii zdjęć w standardowej rozdzielczości znalazły się pokazane z bliska nóżki klawiatury Razer BlackWidow X Chroma. Szkoda, że nóżki, oraz dolna część obudowy są już plastikowe, a nie metalowe, pomimo, że nie jest to najtańsze czy jakieś wybitnie delikatne tworzywo.

Razer BlackWidow X Chroma 012

Razer BlackWidow X Chroma 013

Dla bardziej wymagających z Was przygotowaliśmy galerię plików w wysokiej rozdzielczości (w tym z maksymalną jasnością podświetlenia w nocy), które mamy nadzieję zaspokoją do końca Waszą ciekawość względem klawiatury Razer BlackWidow X Chroma.

 

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Oprogramowanie i instalacja
  4. Wrażenia z użytkowania
  5. Podsumowanie

 

 

2. Wygląd zewnętrzny   Razer BlackWidow X Chroma to marzenie niejednego gracza, która adresowana jest do tych użytkowników dla których priorytetem są oferowane przez dany produkt możliwości, prestiż marki oraz jego jakość wykonania, a na dalszej pozycji jest cena samego towaru. W opakowaniu poza klawiaturą odnajdziemy wielojęzykową instrukcję obsługi, dwie naklejki z logo Razer, a także …

Ocena końcowa

Wygląd
Jakość wykonania
Jakość podświetlenia
Możliwości
Cena

Twoja ocena: 4.2 ( 3 votes)
89

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.