Home / Peryferia / Klawiatury / Razer BlackWidow X Chroma – czyli zaawansowana klawiatura o wielu twarzach

Razer BlackWidow X Chroma – czyli zaawansowana klawiatura o wielu twarzach

 Razer RZ03-01760200-R3M1 small logo

 

Razer BlackWidow X Chroma to klawiatura dla graczy – ale nie tylko – którą cechuje minimalistyczny, surowy design, bardzo wysoka jakość wykonania oraz urzekające podświetlenie, a przede wszystkim to coś, co sprawia, że nawet przeciwnicy klawiatur mechanicznych mogą się w niej zakochać po kilku chwilach jej użytkowania. To właśnie model z serii BlackWidow X Chroma mieliśmy okazję przetestować dla Was, nasi Drodzy Czytelnicy.

Jak ww. bohaterka zniosła nasz test i jakie wywarła na nas wrażenie, będziecie mogli przekonać się już za chwilę, tymczasem z tego miejsca zapraszamy Was do lektury tego artykułu i obiecujemy, że poświęcony czas na jego przeczytanie nie będzie czasem straconym.

Specyfikacja klawiatury Razer BlackWidow X Chroma:

 

Producent i nazwa modelu Razer BlackWidow X Chroma
Kod produktu RZ03-01760200-R3M1
Typ klawiatury Przewodowa
Interfejs USB
Podświetlane klawisze TAK
Kolory podświetlenia (ilość) 16,8 mln kolorów
Rodzaj przełączników mechaniczne Razer Green Switch
Długość przewodu wraz ze złączem USB 1,8 m
Kolor urządzenia Czarny
Ceny rynkowe (z VAT)

około 750 zł

 

 

Klawiatura Razer BlackWidow X Chroma to nie najtańsza, aczkolwiek warta swojej ceny klawiatura nie tylko dla graczy, która oferuje wyjątkowo szerokie spektrum możliwości oraz konfiguracji dla każdego użytkownika.

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Oprogramowanie i instalacja
  4. Wrażenia z użytkowania
  5. Podsumowanie

 

 

    Razer BlackWidow X Chroma to klawiatura dla graczy – ale nie tylko – którą cechuje minimalistyczny, surowy design, bardzo wysoka jakość wykonania oraz urzekające podświetlenie, a przede wszystkim to coś, co sprawia, że nawet przeciwnicy klawiatur mechanicznych mogą się w niej zakochać po kilku chwilach jej użytkowania. To właśnie model z serii BlackWidow …

Ocena końcowa

Wygląd
Jakość wykonania
Jakość podświetlenia
Możliwości
Cena

Twoja ocena: 4.2 ( 3 votes)
89

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.