Home / Aktualności / Ratchet & Clank na PS4 za darmo w ramach programu „Graj w domu”

Ratchet & Clank na PS4 za darmo w ramach programu „Graj w domu”

Nie wiemy czy wznowioną przez Sony inicjatywę „Graj w domu”, w  celu zapewnienia „serii bezpłatnych gier i ofert rozrywki dla naszej społeczności PlayStation” można wytłumaczyć troską o swoich graczy, niemniej Japończycy postanowili sprawić, że kilka następnych miesięcy stanie się trochę bardziej zabawne i przyjemne.

Inicjatywa „Graj w domu”  (Play At Home) została uruchomiona przez Sony w kwietniu 2020 roku i oferowała użytkownikom PlayStation bezpłatną grę Uncharted: The Nathan Drake Collection i Journey na PS4. Tym razem Sony będzie oferować bezpłatną kopię gry Ratchet & Clank dla PS4 od Insomniac Games od 1 do 31 marca. Po odebraniu gry będzie można ją zatrzymać, tak jak poprzednio na zawsze. We wszystkie gry oferowane w ramach inicjatywy Play At Home można grać na PS5 w trybie wstecznej kompatybilności. Sony nawiązało również współpracę z Funimation, aby zaoferować rozszerzony okres próbny dla nowych klientów usługi przesyłania strumieniowego anime. Jak się dowiedzieliśmy, Sony ogłosi dodatkowe darmowe gry i usługi w nadchodzących miesiącach.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.