Home / Aktualności / Rapoo V310 – laserowa mysz dla graczy już w sprzedaży

Rapoo V310 – laserowa mysz dla graczy już w sprzedaży

Bogata oferta sprzętu dla graczy sprawia, że poszukując produktu dla siebie możesz poczuć się zagubiony. Niemniej jednak kosztująca 222 zł laserowa mysz dla graczy – Rapoo V310 spełni wymagania nawet najbardziej wymagających graczy, a w portfelu zostaną jeszcze środki na zakup nowej gry.

Rapoo wyposażył V310 w sensor laserowy o czułości 8200 DPI (regulowaną od 400 DPI), programowalne przyciski, wbudowaną pamięć oraz podświetlenie LED. Maksymalna szybkość ruchu to 150 IPS, przyspieszenie 30G, a częstotliwość raportowania można ustawić w zakresie od 125Hz do 1000Hz.

Programowalne przyciski oraz podświetlenie LED umożliwiają dostosowanie myszy do indywidualnych preferencji i ulubionych gier. Wbudowana pamięć pozwala na zapisywanie własnych konfiguracji (makra, ustawienia DPI, efekty świetlne) bezpośrednio w myszy. Dedykowane oprogramowanie umożliwia przypisanie określonych funkcji do wybranych przycisków oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami. V310 ma wiele trybów wielokolorowego (RGB) systemu podświetlenia LED, między innymi tryb zmiany koloru według własnych ustawień, tryb APM, efekt oddychania czy tryb wykrywania bliskości.

Podczas grania ważne są zarówno parametry techniczne myszy jak i jej ergonomia, która w przypadku V310 przedstawia się brakiem zmęczenia dłoni nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Mysz wykonana jest z przyjemnych w dotyku gumowanych materiałów, które wpływają nie tylko na wagę gryzonia (150 g), ale przede wszystkim poprawiają pewność chwytu. Na spodzie znajdują się cztery ślizgacze zwiększające płynność ruchu. Mysz ma wymiary 124 mm x 76 mm x 41 mm, a jej konstrukcja przystosowana jest do wygodnej obsługi prawą ręką. Posiada przewód w oplocie o długości 1,8 m oraz pozłacane złącze USB, co zapewnia wysoką trwałość.

Mysz RapooV310 dostępna jest w sprzedaży w cenie od 222 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.


O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.