Home / Aktualności / Rapoo MT350 – minimalistyczna ale bardzo funkcjonalna bezprzewodowa mysz dostępna w sprzedaży

Rapoo MT350 – minimalistyczna ale bardzo funkcjonalna bezprzewodowa mysz dostępna w sprzedaży

Jeśli lubimy minimalistyczne ale funkcjonalne rozwiązania, w tym jeśli chodzi o peryferia komputerowe, to mamy dla was dobrą wiadomość. Rapoo wprowadził właśnie do sprzedaży swoją najnowszą bezprzewodową mysz – model MT350. Dzięki temu gryzoniowi nie będziemy musieli wybierać między designem a funkcjonalnością. Jak zapewnia producent, sprzęt z serii Multi-mode Wireless zapewni wszystko, czego będziemy od niego oczekiwać bowiem bezprzewodowa mysz Rapoo MT350 to połączenie najnowszych technologii, komfortu użytkowania oraz stylowego wzornictwa.

Ważną cechą myszki jest zastosowanie autorskiego rozwiązania „Multi-mode Wireless”, które pozwala na łączność za pomocą Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart) oraz 2,4 GHz. Dzięki Instant Connect mysz MT350 może zostać sparowana jednocześnie z 3 urządzeniami, a przełączanie między nimi jest łatwe i szybkie. Zastosowanie wielu możliwości łączności zwiększa funkcjonalność gryzonia – nie musisz się już martwić brakiem portu USB lub utratą odbiornika. Komfort pracy zwiększa również zasięg myszki do 10m w zakresie 360°.

Rapoo MT350 wyposażona została w regulowany w zakresie od 600 do 1600 DPI czujnik optyczny. Nie jest to zbyt dużo w obecnych czasach, ale do biura oraz mniej wymagających gier z pewnością wystarczy. Szybką zmianę ustawień DPI umożliwia przycisk umieszczony na grzbiecie myszki. Nad nim znajduje się gumowane kółko zapewniające wygodne scrollowanie. Wykorzystanie włącznika/wyłącznika oraz zastosowanie technologii oszczędzania energii wpływa na wydłużenie czasu pracy na baterii. Myszka może pracować nawet do 12 miesięcy bez konieczności zmiany baterii na nowe.

Mysz została wyprofilowana z myślą o praworęcznych użytkownikach, więc na lewej krawędzi urządzenia umieszczono dwa przyciski, które można łatwo obsługiwać kciukiem. Obudowa wykonana jest z trwałych i przyjemnych w dotyku materiałów, a boki zostały dodatkowo pokryte gumą poprawiającą pewność chwytu. Rapoo MT350 ma wymiary 93x62x34mm i wagę 60g, na spodzie urządzenia umieszczone zostały 3 ślizgacze poprawiające płynność ruchu, suwak on/off, przycisk do zmiany rodzaju połączenia oraz klapka z miejscem na baterie AA i specjalnym schowkiem na nano odbiornik USB.

Mysz Rapoo MT350 dostępna jest w sprzedaży w cenie ok. 120zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.