Home / Aktualności / Raijintek STYX – stylowa obudowa dla fanów kompaktowych komputerów

Raijintek STYX – stylowa obudowa dla fanów kompaktowych komputerów

Firma Raijintek ogłosiła, że jej najnowsza obudowa komputerowa o nazwie STYX weszła właśnie do sprzedaży. Model ten dostępny jest w aż 6 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu kazdy powinien wybrać najbardziej odpowiadający mu wariant.

Obudowa Raijintek STYX to konstrukcja, która umożliwia nam zbudowanie kompaktowego i zarazem stylowego komputera osobistego opartego nie tylko o miniaturowe płyty główne typu Mini-ITX, ale także nieco większe modele klasy microATX.

Wymiary zewnętrzne jakie cechują model STYX to 21 x 33,5 x 36 cm, a jego waga to 4,5 kg. W jego wnętrzu możemy zainstalować ponadto standardowych rozmiarów zasilacz ATX, karty rozszerzeń (np. kartę graficzną) o długości do 28 cm) czy układ chłodzenia CPU o wysokości do 18 cm.

Całe zewnętrzne poszycie obudowy Raijintek STYX wykonane zostało ze szczotkowanego aluminium, zaś jej wewnętrzne elementy wykonane zostały ze stali.

Cena w niemieckim sklepie CaseKing.de dla wszystkich wersji kolorystycznych została ustalona na poziomie 89,90 euro.

Raijintek STYX 01 Raijintek STYX 02 Raijintek STYX 03 Raijintek STYX 04

Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.