Home / Aktualności / RAIDMAX Magnus – stylowa i funkcjonalna obudowa PC

RAIDMAX Magnus – stylowa i funkcjonalna obudowa PC

Firma RAIDMAX poszerzyła właśnie swoją ofertę obudów komputerowych o model o nazwie Magnus. Cechami charakterystycznymi nowości od RAIDMAX-a jest efektowny design oraz wysoka funkcjonalność, na którą składa się m.in. obsługa płyt głównych w formacie E-ATX czy kart rozszerzeń o długości do 420 mm!

To co wyróżnia opisywaną w tej wiadomości obudowę od konkurencji to efektowny wygląd, na który składa się biało-czarne malowanie, boczne okna umożliwiające podziwianie wnętrze komputera, a także możliwość instalacji dwuslotowej karty graficznej w pozycji pionowej (odpowiednią przejściówkę należy dokupić osobno).

Ponadto w jej wnętrzu odnajdziemy dwie 3,5-calowe zatoki na dyski twarde, cztery 2,5-calowe zatoki na dyski SSD (dwie z nich znajdują się z tyłu płyty głównej), osiem slotów na karty rozszerzeń o długości do 420 mm, a także seryjny 120-mm wentylator RGB RAIDMAX NV-120FB z funkcją Aura Sync znajdujący się na tylnej ściance obudowy.

Dodatkowo bardziej wymagający użytkownicy na frontowej ścianie i górze urządzenia mogą zainstalować po trzy 120- lub dwa 140-mm wentylatory. Sugerowana cena detaliczna modelu RAIDMAX Magnus nie została jednak podana przez producenta.

 

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.