Home / Aktualności / Rage 2 pojawi się w 2019 – oto pierwszy zwiastun tej gry

Rage 2 pojawi się w 2019 – oto pierwszy zwiastun tej gry

Wygląda na to,że studio Bethesda jest wyjątkowo zajęte i stan ten nie powinien się zmienić w najbliższej przyszłości, a to za sprawą zapowiedzianej właśnie gry Rage 2. Futurystyczna strzelanka, o czym możecie się przekonać z pierwszego opublikowanego zwiastunu, oferuje potężną dawkę zabawy – w bardzo nietypowej formie.

Rage 2 oferuje przygodę w otwartym świecie, w którym utworzone po uderzeniu w ziemię asteroidy frakcje walczą ze sobą. Pierwszy trailer z rozgrywki nie pozostawia wątpliwości, mnóstwo strzelania, ruchu oraz walki w tym przy pomocy wszelakich pojazdów. Gra prezentuje też naszego protagonistę, Walkera, którego zadaniem jest wykończenie jak największej liczby gangów, w tym The Authority, który zabrał naszemu bohaterowi wszystko i pozostawił go na pastwę losu i śmierć. 

Należy wspomnieć, że w Rage 2 dużą jeśli nie kluczową rolę odgrywają bronie. Twórcy poza standardowym arsenałem udostępnili nam też możliwość ich ulepszeń (funkcja Overdrive). Nie mniej ważne będą walki przy pomocy pojazdów. Tutaj możemy liczyć na obecność buggies, monster trucks czy nietypowych helikopterów. 

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu gry i przekonania się z czym będziemy mieli do czynienia już w przyszłym roku. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.