Home / Peryferia / Myszki / R.A.T. PROX oraz R.A.T. PRO S czyli myszki dla ekstremalnych graczy od Mad Catz

R.A.T. PROX oraz R.A.T. PRO S czyli myszki dla ekstremalnych graczy od Mad Catz

Mad Catz R.A.T. PROX

Mad Catz zaprezentował właśnie swoje dwie najnowsze myszki R.A.T. PROX oraz R.A.T. PRO S, które bez wątpienia zdobędą serca hardcorowych graczy.

Pierwsza z nich czyli R.A.T. PROX, którą firma reklamuje jako najbardziej zaawansowana mysz na świecie, posiada obudowę z magnezu, modularne sensory (MSU) oraz wybór pomiędzy optycznymi i laserowymi sensorami, tak samo jak wbudowaną w mysz pamięć do przechowywania profili.

Mad Catz R.A.T. PROX 02Modularne sensory umożliwiają “transplantację” ustawień do innych myszy wykorzystujących tą technologię, co umożliwi przenoszenie profili bez konieczności zabierania ze sobą całej myszki, a do tego wymianę sensorów, gdy nowe pojawią się na rynku.

Mad Catz R.A.T. PROX 01

Niezaprzeczalnym atutem R.A.T. PROX jest także możliwość ustalenia siły nacisku scrola myszki, jego wymiany czy też możliwość używania kółka w poziomie.

 

Mad Catz R.A.T. PRO S 01

R.A.T. PRO S czyli druga ze wspomnianego duetu Mad Catz, dedykowana jest również graczom, a w szczególności tym zaangażowanym w turnieje i e-sport.

Mad Catz R.A.T. PRO S 02

Myszka, której design nawiązuje do R.A.T. PROX i utylizuje wysokiej czułości optyczny sensor 5000 DPI Pixart PMW3310, wbudowaną pamięć zdolną do przechowywania 3 profili oraz system oprogramowania, który automatycznie wykrywa graną przez użytkownika grę przełączając odpowiedni profil bez konieczności jego ingerencji.

Także system precyzyjnego celowania polegający na spowalnianiu prędkości myszki, możliwość ustawienia dowolnego przycisku jako przełącznika DPI, dostosowania długości i szerokości myszy, tak samo jak jej nachylenia,  czy dostosowywany nadgarstek to kolejne powody, dla których ważąca zaledwie 77g mysz Mad Catz R.A.T. PRO S warto będzie kupić jeszcze w tym roku kiedy się pojawi.

Na chwilę obecną ceny obu myszek nie są znane, tak samo jak dokładna data ich premiery.