Home / Peryferia / Myszki / R.A.T. Pro X – najbardziej innowacyjna mysz dla graczy

R.A.T. Pro X – najbardziej innowacyjna mysz dla graczy

Mad Catz RAT PRO-XR.A.T. Pro X – czyli mysz dla graczy z wymienianymi sensorami, ślizgaczami, a nawet powierzchnią scrolla czy panelami boczne i analogowe sensorami wychylenia scrolla – to to tylko jedne z powodów, dla których mysz ta otrzymała tytuł CES Innovation Award 2015.

Mad Catz R.A.T. Pro X jest pierwszą na świecie myszą z systemem MSU – Modular Sensor Units, która pozwala na wymianę sensora. Dzięki temu łatwo można dopasować mysz do własnych preferencji. Jeśli potrzebujesz większej precyzji to sensor laserowy będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni. Jeśli zaś czujesz większe czucie korzystając z sensora optycznego, wystarczy kilka chwil by dokonać zamiany i cieszyć się rozgrywką w ulubionym stylu.  

W konstrukcji Pro X popularny scroll nabrał nowego znaczenia. Oprócz standardowych funkcji posiada także analogowe sensory, które zwiększają kontrolę nad grą i dają jeszcze więcej możliwości sterowania postacią. Dzięki temu rozwiązaniu można z niezwykłą precyzją manewrować samolotem lub zmieniać pozycje grając w gry typu FPS.

Mysz Mad Catz posiada także wymienne panele boczne oraz możliwość regulacji kąta nachylenia miejsca na nadgarstek. Nowoczesnych i interesujących zastosowań jest tak wiele, że gracze oszaleją ze szczęscia i braku czasu na cokolwiek innego niż granie i ekscytacja nowym nabytkiem.

Naz razie nie znamy ceny ani dostępności tej myszki na rynku. Postaramy się o jak najświeższe informacje w tej sprawie już wkrótce.