Home / Aktualności / gry / Quantum Break – kup na konsolę Xbox One i otrzymaj za darmo wersję PC

Quantum Break – kup na konsolę Xbox One i otrzymaj za darmo wersję PC

Quantum Break

Quantum Break, jeden z asów w rękawie Microsoftu czyli ekskluzywie na konsolę Xbox One zapowiedziany jeszcze w 2013 roku, ma być oferowany za darmo w wersji PC dla osób, które zdecydują się na jej zakup w przedsprzedaży.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gra tworzona przez Remedy Entertainment ma trafić na sklepowe półki i do cyfrowej dystrybucji 5 kwietnia, a już za ok. tydzień można ją będzie pobrać aby w dniu premiery bez opóźnień rozpocząć rozgrywkę.

Co więcej, nabywając Quantum Break otrzymamy grę Alan Wake: American Nightmare oraz originalną część Alana Wake, w które będziemy mogli grać na Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej.

Ten jakże doskonały sposób na przyciągnięcie nie tylko do swojej konsoli Xbox One ale i platformy Windows 10, może nie być pierwszym i ostatnim. Jak by dobrze nie szło Sony z PS4, to i tak Microsoft posiada monopol na rynku systemów operacyjnych (Windows 10 ma to jeszcze umocnić), a większa liczba gier dostępnych tylko na platformie MS, może przeważyć szlę zwycięstwa.