Home / Aktualności / PS Plus na wrzesień – takich hitów na pewno nikt się nie spodziewał

PS Plus na wrzesień – takich hitów na pewno nikt się nie spodziewał

No takiej kolekcji gier dostępnych dla posiadaczy konsol PlayStation i programu PS Plus nikt się chyba nie spodziewał.

Mowa tu chociażby o Destiny 2, która jest już dostępna na PS Plus. Również w tym miesiącu otrzymamy zremasterowany God of War III. Gracz wciela się w Kratosa, który wstaje z najgłębszych głębin Hadesu, aby skalować wysokości Olimpu, by szukać zemsty. Uzbrojony w ostrza z podwójnym łańcuchem oraz szereg innych broni i magii, Kratos musi zabrać się za najbardziej śmiercionośne stworzenia mitologii, rozwiązując skomplikowane łamigłówki podczas bezlitosnej wyprawy, by zniszczyć Olympus. God of War III: Remastered będzie dostępny do pobrania od 4 września.

W tym miesiącu na skład PlayStation Plus wchodzą również:

  • Another World – 20th Anniversary Edition, PS3 (Cross Buy with PS4 & Vita)
  • QUBE Director’s Cut, PS3 (Cross Buy with PS4)
  • Sparkle 2, PS Vita (Cross Buy with PS3 & PS4)
  • Foul Play, PS Vita (Cross Buy with PS4)

Jako bonus jeśli chodzi o wrześniowe “darmówki” dostaniecie Here They Lie na PlayStation VR, będącej pierwszoosobowej grze typu horror, a waszym zadaniem będzie odkrycie tajemnic koszmarnego miasta zamieszkałego przez dziwne, wrogie stworzenia. Tytuł ten dostępny będzie dla członków PS Plus aż do 2 października.

Knowledge is Power, tytuł PlayLink, to zabawna gra towarzyska polegająca na przechytrzeniu przeciwników ogromną różnorodnością pytań i zagadek taktycznych. Naszym zadaniem jest upewnienie się, że posiadamy kompatybilne urządzenie mobilne i aplikację towarzyszącą. Gra dostępna do 6 listopada.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.