Home / Aktualności / PS Plus październik 2014 – darmowe gry dla konsol Sony

PS Plus październik 2014 – darmowe gry dla konsol Sony

playstation-plus-october-2014
Choć będziemy zapewne monotonni, to powiemy to jeszcze raz dla zasady: darmowe gry z PS Plus dla konsol Sony są znów lepsze niż Games with Gold, jakimi Microsoft raczy swoim poddanych.

Wujek Sony sypnie w tym miesiącu tak dobrymi tytułami jak Assasins Creed Black Flag na konsolę PlayStation 4, Gran Turismo 6 i Rayman Legends na PS3 czy Killzone oraz Crimsonland na przenośną PS Vita.

Oczywiście zależy jaki gatunek gier komu odpowiada, lecz pewnie macie takie wrażenie, że Sony nie chce odpuścić dobrej passy sprzedaży, spadkami zadowoloenia posiadaczy PS Plus. Poza dobrymi darmówkami na konsole Sony należy wspomnieć o ich liczbie 5 gier na PS4, 6 na PS3 oraz 4 na PS Vita.

Takie posunięcie eliminuje dla większości z nas potrzebę kupowania dodatkowych gier (poza zapalonymi graczami, którym owe zakupy wybaczamy), a subskrypcja na członkostwo PS Plus zwraca się jak zawsze z nawiązką.

Problem z obecnymi konsolami i grami na nie jest taki, że producenci świadomie (lub też nie) rozkładają ekskluzywne tytuły tak, że nie da się być w pełni zadowolonym bez posiadania ich wszystkich.

Poniżej znajduje się pełna lista gier jakie otrzymają poszczególne konsole Sony w tym miesiącu. Sćiągacie wszystko czy jakiejś gry szczególnie nie lubcie?

PS 4

Octodad: Dadliest Catch
Flower
Injustice
Steamworld Dig
Assassins Creed Black Flag

PS 3

Rain
Resident Evil: Revelations
Castle of Illusion
Gran Turismo 6
Terraria
Rayman Legends

PS Vita

Olli Olli
Killzone
Crimsonland
Terraria