Home / Aktualności / PS Plus luty 2015 – jakie darmówki da wujek Sony

PS Plus luty 2015 – jakie darmówki da wujek Sony

PS-Plus-February-2015
Luty, luty a z nim również damowe gry w ramach PS Plus. Microsoft rozdał swoje, teraz kolej na Sony. Jak zwykle tytułów jest więcej i nie trzeba pasować się w dwutygodniowe sloty jak ma to miejsce w przypadku Xbox Live Gold.

Zobaczmy zatem co dostana posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PS Vita.

PlayStation 4

Transistor

transistor-ps4
Transistor to stylizowany w przyszłości RPG, w którym bohater musi pokonać szereg poziomów i wykorzystać z góry nieokreślonego pochodzenia broń. Futurystyczne miasta i niesamowicie szczegółowa, kolorowa grafika to jedne z atutów tej gry. Gorąco polecamy.

Apotheon

Apotheon PS4
Jedna z ostatnich premier jakie trafiła na konsolę PS4 już jest oferowana w ramach PS Plus. Takie posunięcie bardzo (i na pewnoe nie tylko) nam się podoba.

Jako jeden z herosów twoim zadaniem jest udanie się na Olimp i pokonanie Boginii, która postanowiła się zemścić z niewiadomych powodów na ludziach.

PlayStation 3

Yakuza 4

Yakuza-4-PS3
Yakuza 4 to jak sama nazwa wskazuje gra poświęcona japońskiej mafii, w której będziemy odkrywać Tokyo w każdym jego szczególe. Gra ukaże nam świat mafii oczami czterech szanowanych ludzi, których kusić będzie podziemny świat kryminalistów.

Thief

Thief PS3
W grze Thief (Złodziej) wielamy się w człowieka o imieniu Garrett, będącego królem złodziei. Wykorzystując swoje umiejętności w tym techniki kamuflarzu i bezgłośnego przemykania sie będziemy mogli kraść dosłownie wszystko co nam się do rąk przyklei.

PS Vita

Rogue Legacy

rogue-legacy-ps-vita
O zgrozo! Nawet ten tytuł na PS Vitawygląda lepiej niż gry oferowane w ramach Games with Gold na Xbox One. No cóż.W Rogue Legacy przyjdzie nam się wcielić w postać rycerza i przmierzać  średnioweczne lokacje, w których każdy zamek jest inny a to dlatego, że są one generowane proceduralnie(losowo).

Gra oferuje 10 różnych klas postaci, co gwarantuje godziny dobrej zabawy.

Kick & Fennick

Kick nad Fennick PS Vita
Wbrew pozorom Kick & Fennick to nie zespół policjantów w sylu Zabójczej Broni, lecz  chłopiec i robit. Chlopiec o imieniu Kick budzi się pewnego razu w niewiadomym miejscu i od razu musi ratować Fennicka przez innym robotem strażnikiem. W dodatku, niebawem po tym Kick dowiaduje się, że bateria jego nowego przyjaciela się wyczerpała i musi udać się do jednej z wież po nowe źródło energii dla niego.

 

Kolejne zestawienie darmowch gier na konsole Sony jest naszym zadniem bardzo udane. Co prawda posiadacze PlayStation pozbędą się miejsca na dyskach, lecz w zamian otrzymają bardzo dobre gry, które zapewnią im wiele godzin dobrej zabawy.

A co wy uważacie o doborze tych gier na luty? Dobre, złe a może ujdą w tłoku? Czekamy na komentarze.Kick & Fennick