Home / Konsole / PS Plus czerwiec 2015 – jakimi darmówkami uraczył Sony tym razem

PS Plus czerwiec 2015 – jakimi darmówkami uraczył Sony tym razem

PS Plus majl 2015

Kolejny miesiąc się zbliża wielkimi krokami, kolejne gry w ramach PS Plus w ramach członkostwa PS Network dla posiadaczy konsol Sony Play Station 4, PS3 oraz PS Vita.

W tym miesiącu Sony po raz kolejny odwlekało z publikacją informacji na temat darmowych gier na swoje konsole, jednak nie aż tyle co Microsoft. Co by nie było wiemy już co dostaniecie więc przechodzimy do konkretów.

PS Plus PlayStation 4

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to kolejna część ze znanej i popularnej serii gier z rodzaju tzw. stealth, w której wcielamy się po raz kolejny w agenta Snake, zadaniem którego jest uwolnienie innego agenta Paz Ortegi z wrogiego Kubańskiego więzienia.

Jak zwykle wartka akcja, nieco myślenia oraz ciekawa grafika sprawia, że  gra się niezwykle przyjemnie i warto ją pobrać choćby dla zasady.

 

 

Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition

Skulls of the Shogun Bone-A-Fide Edition

Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition będąca drugą darmową grą czerwca to strategia turowa w nieo nietypowym wydaniu. W grze zarządzamy armią umarłych samurajów, którzy walczą w celu odzyskaniu swojego honoru. 

 Nietypowa grafika oraz styl samej rozgrywki to zdecydowanie atuty tej gry. Gdy ją spróbujecie, nie oderwiecie się od niej na długie godziny. Gra oferuje misja zarówno dla pojedynczego gracza jak i w formie multiplayer.

 

 

PS PLus PlayStation 3

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger będący jednym z najbardziej udanych tytułów studia Techland FPS, przenosi nas na dziki zachód i zmusza do wymierzenia sprawiedliwości tym, którym sprawia trudność respektowanie tamtejszego prawa.

Mechanika gry oraz ciekawe misje powodują, że z czystym sercem można polecić tą grę dosłownie każdemu. Gra pojawił się na prawie wszystkie możliwe platformy gdzie zyskała równie wysoką popularność. Na co więc czekacie, broń w dłoń i jazda…

 

 

Cloudberry Kingdom 

Cloudberry Kingdom

Cloudberry Kingdom to odskocznia od sesji z Gunslingerem na PS3. Będąca platformówką 2D ni tyle z nietypową, kreskówkową grafiką, lecz z zaawansowaną sztuczną inteligencją oraz systemem generowania poziomów. Dzięki temu nie ma dwóch takich samych leveli, sprawiając, że można w nią grać bez końca.

 

PS Plus PS Vita

Super Exploding Zoo

Super Exploding Zoo

Super Exploding Zoo to pierwszy z darmowych tytułów na mobilną konsolę Sony, który jest też dostępny dla posiadaczy PS4. W grze tej naszym zadaniem będzie obrona ptasich jaj w zoo przed złowrogimi obcymi istotami z kosmosu, które chcą owe jaja zjeść.

Do naszego arsenału oddano wybuchowe zwierzęta oraz szereg innych, równie efektywnych narzędzi zagłady obcej cywilizacji.

 

 

Futuridium EP Deluxe

 Futuridium EP Deluxe

Futuridium EP Deluxe to druga i zarazem ostatnia gra zarówno dla PS Vita jak i PS4 (tak, PlayStation4 otrzymało wtym miesiącu właściwie aż 4 gry).

Ten psychodeliczny i może odrobinę niebezpieczny dla oczu shooter z elementami retro, oferuje także elementy łamigłówekoraz potężną dawkę omiennej muzyki. Dzięki temu można nie tylko relaksować się grając w samą grę, lecz również zorganizować przy okazji nietypową imprezkę.

 

 

Tym samym kończymy zestawienie PS Plus na czerwiec 2015, podsumowując to bardzo dobrym i ciekawym doborem tytułów przez Sony. Posiadacze konsol tego producenta zdecydowanie na nie zasłużyli, a dzeki dużej różnorodności gatunków oraz aż czterem tytułom dla PS4, dobrej zabawy w tym miesiącu nie zabraknie.

Widzimy się jak zwykle za ok. miesiąc. Dziekujemy za przeczytanie niniejszego artykułu oraz zachęcamy do komentowania.