Home / Aktualności / PS Now na grudzień 2020 – jest w co grać!

PS Now na grudzień 2020 – jest w co grać!

SONY w grudniu dołączyło aż sześć gier i to nie byle jakich, a na pewno ciekawszych dla większej ilości graczy, niż zestaw trzech gier dla PS Plus, o których pisaliśmy w tym newsie: https://www.techdice.com/worms-rumble-just-cause-4-i-rocket-arena-oto-gry-w-ps-plus-na-grudzien-2020/

W bieżącym miesiącu i tak już szeroka biblioteka gier PS Now (ponad 800 tytułów) wzbogaciła się o takie gry jak: Horizon Zero Down: Complete Edition, Wreckfest, Stranded Deep, The Surge 2, Darksiders III oraz Broforce.

Taki zestaw gier zapewni Wam długie godziny dobrej rozgrywki. Szkoda tylko, ze oficjalnie w Polsce usługa PlayStation Now nie jest nadal dostępna, choć wiemy, że i z tym problemem co bardziej dociekliwi gracze sobie poradzili.

Niemniej nie polecamy rozwiązań, które mogą skutkować banem od SONY, zaś osobom mieszkającym poza granicami Polski, w których to krajach PS Now jest już dostępne, szczerze polecamy ten rodzaj dostępu do gier, który w aktualnych promocjach można dostać na rok za kwotę około 35 funtów.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.