Home / Aktualności / Przygotuj się na bitwę – najnowsza promocja NVIDIA dla kart GTX 1080 i GTX 1070

Przygotuj się na bitwę – najnowsza promocja NVIDIA dla kart GTX 1080 i GTX 1070

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji  o nazwie Przygotuj się na bitwę, dzięki której nabywca karty graficznej GTX 1080 lub GTX 1070, albo notebooka lub komputera w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę For Honor lub Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (do wyboru), obie wydane przez Ubisoft.

For Honor to wciągająca i prowadzona w szybkim tempie gra akcji, która oprócz rozgrywki wieloosobowej oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza. Gracze na polach bitew wcielają się w role Rycerzy, Samurajów lub Wikingów. Aby zapewnić płynność gry i ustrzec się przed niechcianymi zacięciami obrazu podczas zabawy w trybie multiplayer, rekomendowane jest zapewnienie stabilnych 60 klatek na sekundę wyświetlanego obrazu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to pierwsza wojskowa strzelanka w rozległym, dynamicznym otwartym świecie, w którą można grać solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Jako członek oddziału Duchów gracz walczy z kartelem Santa Blanca, powstrzymując działania handlarzy narkotyków. Gra umożliwia także modyfikację dostępnego uzbrojenia oraz sprzętu.

Najnowsza promocja to również debiut nowego łatwiejszego sposobu rejestracji kodów poprzez aplikację GEFORCE Experience. Klienci nie muszą już rejestrować kodu na stronach internetowych, ale mogą wprowadzić kod bezpośrednio w ww. aplikacji, a wybrana gra zostanie automatycznie dodana do konta Uplay użytkownika.

Premiera gry For Honor zapowiedziana jest na 14 lutego, a Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands trafi w ręce graczy 7 marca tego roku.

Promocja NVIDIA - przygotuj się na bitwę 02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Jeden komentarz

  1. O nie! Te karty chyba lepsze ale Czesio złociszy ma mało. Co robić?