Home / Aktualności / Przeciętne gry w ramach Games with Gold na lipiec

Przeciętne gry w ramach Games with Gold na lipiec

Lipcowe gry w ramach Games with Gold są już z nami, a przynajmniej część z nich i zaraz na wstępie można powiedzieć, że jakość doskonale odzwierciedla pogodową posuchę, którą można obserwować za oknem. Dla przypomnienia w zeszłym miesiącu do pobrania były takie tytuły jak Assassin’s Creed Chronicles: Russia, Smite, Sonic & All-Stars Racing Transformed czy druga część Lego Indiany Jonesa.

Choć czerwcowe gry nie były jeszcze takie złe, nie uważamy, że Assault Android Cactus czy Death Squared dostępne dla Xbox One podbiją wasze serca (przynajmniej na dłużej). Pierwsza z gier to strzelanka osadzona w kosmicznych realiach, druga z kolei jest gra łamigłówkowa, w której będziemy głównie przesuwać pudełeczka (także z trzema innymi osobami jeśli uda nam się do tego kogoś jeszcze przekonać). Pierwsza gra dostępna będzie za darmo przez cały lipiec, zaś druga między 16 lipca a 15 sierpnia. 

Jeśli chodzi o Virtua Fighter 5 Final Showdown (dostępna między 1 a 15 lipca) i Splinter Cell Conviction (dostępna między 16 a 31 lipca) możliwe do pobrania na Xboxa 360 tylko nieznacznie ratują sytuację. Pierwsza gra może jeszcze trochę wciągnąć, druga po serii Metal Solid Gear na obie konsole, z pewnością trochę mniej. Pierwsza gra to oczywiście bijatyka, zaś druga to tzw. stealth game, w której musimy wykazać się umiejętnościami skradania i wykańczania przeciwników w jak najmniej widoczny sposób. W te dwie gry będzie można także pograć na Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej. 

Mamy nadzieję, że mimo wszystko uda wam się wydobyć z zaoferowanych w ramach Games With Gold jak najwięcej. My ze swojej strony mamy nadzieję, że w sierpniu Microsoft zaoferuje coś więcej (lepsze tytuły AAA).

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.