Home / Aktualności / Prezenty świąteczne w World of Tanks na PC

Prezenty świąteczne w World of Tanks na PC

Gra World of Tanks na PC jest gotowa na Święta Bożego Narodzenia i Nowy rok. Od 13 grudnia  2019 do 14 stycznia 2020 wirtualni czołgiści będą mogli wygrać fantastyczne nagrody i cieszyć oczy nowym garażem, oczywiście w klimacie tego wyjątkowego czasu.

Nowy garaż to przede wszystkim interaktywna choinka, którą można ubierać wedle własnego gustu. Do odnalezienia jest ponad 300 różnych dekoracji i 4 zróżnicowanych kolekcji do zebrania. Zwyczajowo tylko grzeczni dostają prezenty, ale w operacjach świątecznych każdy biorący udział w bitwach czogista dostanie dekoracje za sianie zniszczenia w bitwach. To pozwoli również na stworzenie własnych noworczonych fajerwerków. Zakładając kolejne ozdoby zwiększamy świąrteczną atmosferę, a za każdy nowy jej poziom dostajemy specjalne nagrody.

Po osiągnięciu 5 poziomu świątecznej atmosfery gracze dostaną zupełnie nową mechanikę – możliwość stworzenia swojej drużyny marzeń czołgów, które dostaną dodatkowe bonusy. W zależności od klasy będzie to dodatkowe doświadczenie zdobywane w bitwach, wolne doświadczenie lub to przeznaczone dla załogi czołgu. Zaczynamy z jednym miejscem, a każdy nowy poziom to nowy slot.

Darmowy czołg! Czym byłby okres świąteczno-noworoczny bez prezentów. Czy byliście dobrzy czy nie, 13 grudnia każdy czołgista dostanie francuski czołg premium II poziomu F42 AMR, 3 pudełka z dekoracjami oraz specjalny przedmiot, który będzie można użyć podczas Świątecznych Operacji. Dzieki, Mikołaju!

Dużo będzie się działo w tym gorącym okresie i można starcić głowę. Ale bez obaw! Z pomocą przyjdą Śnieżne Wróżki, które będą służyć radą i pomocą podczas Świątecznych Operacji. Dodatkowo codziennie dadzą losową dekorację oraz misje osobiste na pięciokrotny mnożnik doświadczenia.

 – 2019 to był swietny rok i Świąteczne Operacje to idealne jego zwieńczenie. Jak również mocne rozpoczęcie 2020. Mamy nadzieję, że gracze polubią świąteczną atmosfereę tego wydarzenia gdyż chcieliśmy im dać coś, czego nie zapomną. – podsumowuje Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks –

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.