Home / Aktualności / Premiery DVD i Blu-ray Marzec 2014

Premiery DVD i Blu-ray Marzec 2014

Choć nie wysypało pod względem ilości w tym miesiącu jeśli chodzi o premiery DVD i Blu-ray to nadal można w efektywny sposób zapełnić marzec.

Jeśli możemy wtrącić swoje trzy grosze to chcielibyśmy polecić w szczególności trzy tytuły: Robocop (ze względu na efekty oraz sentyment do tego filmu), Grawitacja oraz Igrzyska na Kacu. Dla najmłodszych oczywiście najlepszą rozrywkę zapewnią Turbo oraz Rysiek Lwie Serce.

 

FilmOpisData premieryNośnik
Robocop powraca aby zaprowadzić porzadek w mieście bezprawia za pomocą zremasterowanej wersji reżyserskiej na Blu-ray.

Film ten dostarcza nowych niezwykle widowiskowych wrażeń dzięki użytym efektom specjalnym.

Gdy super policjant Alex Murphy (Peter Weller) zostaje zmasakrowany przez bezwzględnych gangsterów, grupa naukowców i lekarzy decyduje się połączyć jego umysł ze sztucznym ciałem, by stworzyć cyborga zwanego Robocopem.
05.03.2014Blu-Ray
Twórcy ”Shreka” i ”Madagaskaru" zaatakowali nas z nowym, śmiesznym i wciągającym filmem animowanym "Turbo”.

Niesamowite przygody ślimaka ogrodowego, który marzy, by zostać najszybszym ślimakiem na świecie, a dzięki niezwykłemu przypadkowi ma szanse zrealizować swoje pragnienia ścigając się w wyścigu formuły 1 Indianapolis 500.
05.03.2014Blu-ray / DVD
Choć tytułu tego większości z was nie trzeba przedstawiać to dla nie wtajemniczonych powiemy iż film ten opowiada o Maczecie Cortezie (Danny Trejo), który zostaje zwerbowany przez prezydenta USA (Charlie Sheen).

Jego misją jest likwidacja Szalonego Mendeza (Demián Bichir) będącego nieobliczalnym szefem kartelu narkotykowego . Mendeza szykuje atak rakietowy na Waszyngton.

Żeby powstrzymać jego zbrodniczy plan, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel Gibson) - ekscentrycznego miliardera i handlarza bronią.
06.03.2014Blu-Ray
Film opowiada o wypadku sondy kosmicznej, której szczątki uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy z desperacją walczą o przetrwanie i powrót do domu.07.03.2014Blu-Ray
Poruszający film opowiadający historię uprowadzenia amerykańskiego transportowca pod dowództwem kapitana Richarda Philipsa przez somalijskich piratów.

MV Maersk Alabama, którego Kapitanem był Phillips, oddał się w ręce piratów w zamian za gwarancję bezpieczeństwa dla załogi.

Statek ten został odbity przez oddziały amerykańskie kilka dni później.
17.03.2014Blu-ray / DVD
Uwielbasz taneczne rywalizacje? W takim razie ten film opowiadający o najlepszych na świecie drużyny b-boyów tanecznego turnieju rywalizujących o miano najlepszego jest czymś dla Ciebie.

Bitwa Roku 3D to obraz tanecznego szaleństwa - niesamowitych akrobacji i figur, elektryzująca choreografia i niewyobrażalna sprawność konkurujących ze sobą tancerzy.

Jako jeden z kandydatów to nagrody o prestiżowy tytuł najlepszej drużyny staje pewien amerykański zespół.

W jego skład weszli nieudacznicy i słabeusze, którzy dzięki swojej determinacji, morderczej pracy i zaangażowaniu wierzących w nich trenerów, rywalizuje ze światową elitą breakdance, walcząc w finale o pierwsze miejsce.
19.03.2014Blu-Ray
Po wieczorze kawalerskim Douga, Bradley, Ed i Zach budzą się w dziwnym pokoju, w jeszcze dziwniejszym świecie, lecz nie ma z nimi ich kumpla Douga.

Choć brzmi to znajomo jak z filmu Kas w Vegas to jednak tylko część opowieści bowiem kiedy poznają oni pewną siebie Effing i alkoholika Tylkomitcha okazuje się, że mają wziąć udział w tzw. Igrzyskach Na Kacu (parodia igrzysk śmierci).

Zamiast dwunastu Dystryktów Igrzysk Śmierci,skacowana trójka musi przejść różne Dystrykty Pop Kultury w tym Dystrykt Super Bohaterów, Dystrykt Nieuzasadnionej Golizny czy Dystrykt Johnny’ego Deppa.

W tej wyjątowej komedii, udział wzięli Jamie Kennedy, Tara Reid, Jonathan Silverman, Robert Wagner, Bruce Jenner i inni.
19.03.2014DVD
Pragnący zostać od dziecka rycerzem, Rysiek aby tego dokonać musi najpierw zwalczyć coś gorszego niż smoki a mianowicie bezduszne prawo w swoim królestwie.

Sprawy jak zwykle nie są takie proste chociażby ze względu na fakt, że na straży prawa stoi ojciec chłopca – doradca królowej.

Rysiek też według woli ojca ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku,
magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem.

W tej jakże ekscytującej misji u jego boku stają zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.
20.03.2014DVD
Ostra Randka to triller kryminalny, w którym niebezpieczny przestępca Kurski (grany przez Pawłą Wilczaka) podrywa naiwną studentkę Gosię (Sylwia Boroń), którą chce wykorzystać do swoich przestępczych celów.

Dziewczyna nie ma wyjścia jak podjąć nierówną walkę o swoje życie. Jedna z nielicznych ciekawych premier wartych uwagi w tym miesiącu.
21.03.2014Blu-ray / DVD
Film opowiadajácy o rywalizacji dwóch najlepszych kierowców w historii Formuły 1, Brytyjczyka Jamesa Hunta i Austriaka Niki Laudy.

Toczą oni bardzo niebezpieczną rywalizację o tytuł mistrza świata. Żyjący na wysokich obrotach, napędzani adrenaliną rywalizacji i determinacji do zwycięstwa pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy.
24.03.2014DVD