Home / Aktualności / Premiera World of Warships jeszcze w tym miesiącu!

Premiera World of Warships jeszcze w tym miesiącu!

Firma Wargaming.net informuje, że gra World of Warships będzie miała swoją światową premierę już 17 września 2015. Po zdominowaniu lądu przez World of Tanks, podboju przestworzy w World of Warplanes, nastał czas World of Warships, który przyniesie ze sobą ekscytujące bitwy morskie graczom z całego świata. Ta długo oczekiwana gra o strategicznych bitwach okrętów wystartuje z czterema klasami, olbrzymią ilością historycznych jednostek i wieloma możliwościami zwycięstwa na morzach i oceanach.

– Po sukcesie jaki odnieśliśmy z otwartą betą World of Warships, jesteśmy wreszcie gotowi wydać naszą nową, dużą produkcję – podkreślił Fred Menou, Head of Global Publishing w Wargaming. – Z ponad 2 000 000 graczami, którzy średnio spędzali ponad 3 godziny dziennie w bitwach, jesteśmy gotowi na dominację mórz i oceanów –

17 września 2015 gracze dostaną do swojej dyspozycji 4 zróżnicowane klasy okrętów oraz wiele kultowych jednostek jak na przykład japoński pancernik Yamato czy amerykański lotniskowiec Midway. Wraz ze startem gry dostępne będą 2 pełne drzewa technologiczne (Japonia i U.S.A) oraz wybrane okręty z Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Rosji takie jak Warspite, Tirpitz i Aurora. Na premierę wypłynie ponad 80 okrętów zgodnych z historycznymi danymi, a więcej nacji i jednostek planowanych jest do końca roku.

Oczekiwanie się kończy… Przygotujcie się na epickie starcia okrętów w World of Warships!

World of Warships 01

World of Warships 02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.