Home / Aktualności / Premiera Sea of Thieves już niebawem – oto kolejny zwiastun tej gry

Premiera Sea of Thieves już niebawem – oto kolejny zwiastun tej gry

Wszyscy wyczekujący “pirackiej przygody” w grze Sea of Thieves z niecierpliwością liczą dni do jej premiery, która nastąpić ma 20 marca. Gra, która pojawi się w ramach programu Play Anywhere będzie dostępna zarówno na konsole Xbox jak i komputery PC z systemem Windows 10, a co więcej kupując raz będzie można grać na obu platformach. Jeśli nie chcemy kupować gry a chcemy w nią zagrać, możemy się dołączyć do subskrypcji Xbox Pass, bowiem tytuł ten będzie tam dostępny od dnia premiery.

Mając to za sobą chcielibyśmy się z wami podzielić kolejnym zwiastującym premierę Sea of Thieves trailerem. Twórca gry studio Rare uchyliło rąbka tajemnicy i pokazało czym będziemy się już niebawem zajmować oraz z kim spotkamy. A więc w grze można oczekiwać hord szkieletów, wielu piratów a także drobiu i świń. 

Poza odkrywaniem mórz i oceanów w grze skupiać się będziemy na wypełnianiu przydzielonych nam zadań czyli tzw. questów. Na hardcorowych zawodników będzie też czekała nagroda jeśli uda im się pokonać ogromną ośmiornicę, którą poznamy po rozpuszczonym w okolicy naszego okrętu atramencie. Wtedy będziemy mieć dwie opcje – albo uciekać gdzie pieprz rośnie, albo Krakena pokonać (tak się nazywa sympatyczny ośmionóg). 

Ciekawą opcją będą też wyspy szkieletorów z kapitanem na czele. Po jego pokonaniu również czeka na nas nagroda. Jaka? To już zobaczycie sami.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.