Home / Gry / Premiera GTA V z niemiłymi niespodziankami

Premiera GTA V z niemiłymi niespodziankami

GTA V PC
Wczorajsza premiera gry GTA V na PC (Grand Theft Auto V) jak się dowiedzieliśmy nie obył się bez problemów. Gracze doświadczali problemów z instalacją, błędów systemu Windows, powolnych transferów przy pobieraniu gry oraz łatek pomimo wcześniejszego pobrania GTA V (pre-loading).

Częściowo Rockstar może winoć za zaistniałą sytuację platformę Steam, która zaoferowała opcję wcześniejszego pobrania gry.

Co więcej pobierając GTA V na PC gracze potrzebowali 65 GB na samą grę (59 GB jeśli dla pre-load) oraz dodatkowe 65 GB na rozpakowanie archiwów gry. Największe problemy z dostępnym miejscem jak się możecie domyślać mieli użytkownicy z małymi dyskami SSD.

Gracze zatem klęli jak szewcy wątpiąc w korzyści z wcześniejszego pobrania gry i odciążenia tym samym serwerów Steam, jeśli w dzień premiery muszą oni pobrać 1 GB tym samym spowalniając prędkości transferu wszystkich innych.

Jak się dowiedzieliśmy, Rockstar oferuje niezadowolonym zwrot pieniędzy lub skorzystanie z różnych metod obejścia wspomnianych problemów.