Home / Aktualności / Premiera gry World of Tanks Blitz na platformę Android!

Premiera gry World of Tanks Blitz na platformę Android!

WoT Blitz Android 02

Wargaming z radością informuje, że w dniu dzisiejszym premierę światową ma World of Tanks Blitz na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) z systemem Android! Najnowsza wersja, oznaczona numerem 1.5 (dla iOS w formie darmowej aktualizacji) zyskała dużo premierowych materiałów wliczając w to linię czołgów brytyjskich, umiejętności załogi, nową mapę, a przede wszystkim możliwość rywalizacji międzyplatformowej!

– Premiera World of Tanks Blitz na Androida to ważny krok w działalności naszej firmy. Kontynuujemy dostarczanie wysokiej jakości gier dla segmentu mobilnego – powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. – Od premiery wersji na iOS, ciężko pracowaliśmy nad edycją Androidową bazując na opiniach graczy. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się zapewnić unikatową funkcjonalność, jaką jest wspólne granie miłośnikom czołgów pomiędzy obiema platformami –

W związku z debiutem, obie wersje zyskały znaczące wzmocnienie w postaci aktualizacji 1.5 o nazwie „brytyjska stal”, która przynosi ze sobą 10 czołgów „Jej Królewskiej Mości”, zimową mapę Malinovka i umiejętności dla załóg.

Od premiery wersji na iOS w czerwcu 2014, World of Tanks Blitz zostało zainstalowane ponad 10 000 000 razy przez graczy na całym świecie. Średnio statystyczny gracz bawi się godzinę dziennie, a pojedyncza sesja na użytkownika wynosi 20 minut. W chwili obecnej gra ta może pochwalić się średnią ocen użytkowników w sklepie App Store na poziomie 4.5/5, a w kilkudziesięciu krajach gra trafiła do rankingu najlepszych aplikacji na iPada i iPhone’a.

Gra jest za darmo do pobrania w języku polskim z Google Play i App Store.

WoT Blitz Android 01

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.