Home / Aktualności / gry / Premiera gry Bayonetta na Steam – rozdzielczość 4K i 60fps

Premiera gry Bayonetta na Steam – rozdzielczość 4K i 60fps

Bayonetta

Klasyka gatunku hack-n-slash , gra Bayonetta zawitała w końcu na komputery PC i platformę Steam, prezentując swoje piękno w rozdzielczości 4K i z 60 klatkami na sekundę. Stworzona przez studio PlatinumGames i wydana przez Segę na Xboxa 360 oraz PlayStation 3, gra ujrzała światło dzienne w styczniu 2010 (europejska premiera).

Akcja gry Bayonetta ma miejsce w fikcyjnym mieście Vigrid, gdzieś w Europie, a jej bohaterem lub raczej bohaterką, jest wiedźma mogąca w łatwy sposób zmieniać kształty i używać wszelakiej maści broni. W uzupełnieniu tych nietypowych możliwości, nasza postać może rzucać czary czy wykorzystywać magiczne ataki w celu pozbywania się przeciwników, którzy staną jej na drodze. Produkcja ta przypomina nieco serię Devil May Cry, co bynajmniej jest tu tylko atutem.

Jeśli nabędziecie Bayonettę do 25 kwietnia w cenie ok. 80 zł, to w ramach promocji otrzymacie cyfrową wersję Deluxe zupełnie za darmo. W tej edycji znalazły się m.in. 5 utworów ze ścieżki dźwiękowej, cyfrowy artbook, tapaty czy avatary.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.