Home / Aktualności / Premiera Cyberpunk 2077 przeniesiona na 17 września w celu dopracowania gry

Premiera Cyberpunk 2077 przeniesiona na 17 września w celu dopracowania gry

CD Projekt Red opóźnił wydanie Cyberpunk 2077 do września. Deweloper ogłosił opóźnienie Cyberpunk 2077 z 16 kwietnia do 17 września w oficjalnym ogłoszeniu na Twitterze.

Jak widać gra jest ukończona i jest grywalna, ale zespół programistów potrzebuje więcej czasu na przetestowanie i dopracowanie gry.

„Chcemy, aby gra była naszym ukoronowaniem dla tego pokolenia, a odroczenie jej premiery zapewni nam cenne miesiące, których potrzebujemy, aby gra była idealna”, czytamy w ogłoszeniu.

Stwierdzenie to opisuje złożoność gry, a ze względu na samą rozmiar gry wymaga większej uwagi. Szczególnie ważne do dopracowania są duże jak i mniejsze zadania poboczne oraz Street Stories. Te zadania poboczne  zaoferują wiele aktywności poza główną kampanią, a niektóre z nich będą miały także tzw. side questy, które często mogą łączyć się z innymi zadaniami.

Pomimo opóźnienia nie zmniejszyło to naszych emocji związanych z grą, która jest jedną z najbardziej oczekiwanych w tym roku.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.